Pryč s tou ohavnou reklamau

Tanto příspěvek je jen pro oči lidí, kteří tu mají účet.

Jasně, že vým jak pryč s reklamou nadobro. Zajdi si na dot.tk, vytvoř si libovolnou adresu www.něco.tk, pak si na wz vytvoř identický soubor jako je index (například indexpodvr.html) a nech dot, aby tě přesměroval na indexpodvr.html. Index tam musíš nechat. A voala! Máš adresu www.něco.tk, bez reklam. Radím jednou za měsíc zajít a otevřít soubor index, aby si potvrdil, že stránka je aktivní. Zajímalo by mě, jestli na tento fígl, příjdou machři z wz!

Jo, nedělejte to všichni, jinak wz skrachne!

Pan mistr XXL
přijdou, stačí zjistit, přes jakou adresu se k té adrese přistupuje a voila.
A voila... de to i jedodušejš...
Pryč s tau ohavnau reklamau....

Ta jsau ale hovadzginy. Egzizdue elegandzgejzi rzezenieu nabrziglad pomocau jeghne vlazdnozdi DzéEzEz dizpleij nóun ... Alhe tho jhe dzelgem fouk ...

Jzeš fakd glava ....
? Nauč se spát, to bude asi vrozený!
na to si prisel sam nebo ti nekdo pomahal? maminka? pes..?
To bylo na mě, 'otazníčku' ? >:-|
Tys asi myslel nauč se psát, viď ... ?
To je mi ale objevné :-)

Mě teď z hlavy napadá pět způsobů, jak schovat banner tak, aby se počítal (žádné chození na nějakou stránku bokem jednou za měsíc). A psát je sem nebudu... Schovávat reklamu není hrdinství, ale trapný podraz.
Každý s tou reklamou bojuje. I já ji na svých stránkách nemám (ale podmínky neporušuju) :-) Ale tyhle blby prostě nechápu. Proč nehostují na WebBezReklamy.cz nebo tak někde...
Zdenek: ses si jistej ze tam to reklamu nemas?
To víš. že jo, akorát se mi ňáká plácá NAD stránkama :-)
ad kaminet: kdo prosimte delal ty anglicky texty? rict o nekom ,obzvlast o postizenym (je jedno jak) ze je defektni tak to je fakt velka urazka
to cb: sorry, ja anglicky ani slovo, ale poptam se :-)
to cb: jsem se poptal a uz to tam neni (byl to prej rychlej preklad se slovnikem a v pozdnevecernim utlumu)
Dik 8-}
Já nevím, ale když si tu reklamu dáte šikovně dolů, tak mě to teda vůbec nevadí.

Petr