Dočtěte do konce a vydržte v suchu!

http://symbianftp.kvalitne.cz/zaznam.htm

co dodat... podmínky jsou jasné:
1) přečíst celé
2) od začátku až do konce, nepřeskakovat
3) nepodělat se
4) nezničit si bránici nebo krk
Ku..a, tohle už mi prosímtě nedělej ...

Proboha ... :-DDDDDDDD
Kráásko to je dlouhý... to se mi číst nechce...
naprosto úžasný

>>18:39 <(CZ)[ADSL]VASEK> Rambo: stlacene soubory je nutne
nafouknout ... dobry je na to program Pumpicka.exe

u tyhle vety jsem se triskal snad pet minut.
To je fakticky neuvěřitelné, takhle jsem už nezasmál opravdu hodně dlouho ... :-))

Akorát ta závěrečná pointa to trochu kazí ...
1) ok
2) ok
3) skoro
4) bohuzel :)
to je stary :)
rofl .. mne se nejvic libil ten kazisuk se stornem :-) taky byla sranda jak se vsichni ke konci soustredili jen na to aby mu pomohli stahnout winzip a pritom kazdej zapomnel ze s tim chtel rozbalit cpu killer na tuning jeho masiny :-D .. no nic .. zpatky do prace
TO je krutý :DDDDDDDDDDDDDDDDD
Heh nezapomněl jsi něco odstranit?

Rambo == [CZ]_(P)kpt.Jack_Aubrey ?
Sorry, omlouvám se, není to on :(

Mě dostalo tohle: <(speedy)max> oh i cant speak mongol
a taky Pumpicka.exe :))
Já? To není moje, Nulo.
>> rofl lol a jeste jedno rofl

Ja mam pod ti kreslem asi louzi... cela rodina dementu, ten cpu killeer stahoval uz ten prvni rambo :-p

ramboz rulezZZz!
Hehe.. To ja mam i program, kterej dokaze CRT 15'' previst na LCD 17'' :-)
LOL! Tak todle je poradnej LOL :D Tady sem s fakt i zasmal :D
LOLROFLLOLROFL
Nejak se m to nepochopil, smal sem se, ale vypada to jako by tam byli 3 Rambove. 1. chce zrychlit kompa, shani CPU Killera 2. Prijde a nevi nic o CPU Killerovi 3. Je naprosto normalni... jinak jako prdel dobra :D Hlavne pumpicka.exe
To je fááákt síla:-))) Asi si také nainstaluji DC++ :-)

Hele a fakt to funguje, ten CPU Killer? Já mám AMD 1700+ a nechce se mi kupovat nic rychlejšího...
jasne ze funguje .. taky mam 1,7 athlon a udelal sem z toho pentium 4 5000! je to vyrobek od horsta fuchse
Sojkovec: Jo to chci, na mym notasu mam jen 15" :( Neslo by to LCD jen nafouknout? Pumpicka.exe si sezenu :D
2 lynx: ahá! Myslíš ten CPU Killer nůž od šéfkuchaře! Tak to jó, to jsem zkoušel - bylo to trošku nestabilní, ale když jsem položil svůj PC na TotalGym a přivázal ho tam Kosmodiskem, hned se to zlepšilo!
Jo a nesmí se zapomenout přitom pouštět CDčka Na moravském pohřbu 5 až 12, nejlépe z výšky přes 20 metrů...
no tak to je.... nemam slov :o))))
Musím říct, příde mi to docela smutný. Pak se člověk diví, že se tu šíří viry, třeba netsky. Docela by mě zajímalo, kolik trafficu sežerou trojani, červy a podobná verbeš. Závěr: takovýhle lidi nepatřej na net. Neříkám, že se to nemůžou doučit, ale když přídou, musej to umět. A myslet si, že durona přetaktuju na pentium, z toho se mi fakt zvedá škopek. Hlavně, že hrajou hry.
nečetl, nečetl, nečetl... nedodržels pravidlo ;)
máš pravdu nevydržel. Ale koukám na konec. Nachytal si mě na švestkách :-)). nemám rád dlouhý texty.