nevíte jak pryč s reklamou?

když mám v rodičovském adresáři index.php tak se mi tam objevuje reklama...jak s ní pryč?
přečti si podmínky. reklama tam MUSÍ být...
hmm.. to jsou věci * je Michael-le...
a co?!? :)
* * * * * * * *
M i ch a e l L e
třeba nechce pryč reklamu úplně, ale má ji vloženou ještě jinak někde jinde... a tamta je tam navíc je obtížné se jí zbavit.
no mám tam dvě
teď už tam nemáš žádnou, smaž si .htaccess
Jasně, že vým jak pryč s reklamou nadobro. Zajdi si na dot.tk, vytvoř si libovolnou adresu www.něco.tk, pak si na wz vytvoř identický soubor jako je index (například indexpodvr.html) a nech dot, aby tě přesměroval na indexpodvr.html. Index tam musíš nechat. A voala! Máš adresu www.něco.tk, bez reklam. Radím jednou za měsíc zajít a otevřít soubor index, aby si potvrdil, že stránka je aktivní. Zajímalo by mě, jestli na tento fígl, příjdou machři z wz! Pan mistr XXL
jméno raději utajené>>
Ty máš opravdu problémy. Něco ti řeknu: Mě tam ta reklama *NEVADÍ*. Beru to jako nutnost. Z něčeho člověk (WZ) musí být živ. Samozřejmě existují lidé (zde v ČR se tomu vůbec nidivím), kteří se snaží ostatní pouze orat, ale já k tomu nemám důvod. Nakonec na to stejně dojedeš, ale jen tak dál...

btw. existují elegantnější řešení, a pokud vím, tak dot.tk občas taky zobrazuje reklamní popupy...
jméno raději utajené: znam jeste elegantnejsi zpusoby, trebas takovej, ze se reklama pocita a neni pritom ani videt :-)