imitace msie

muzu mit vice na sobe nezavislych instalaci opery na jednom pc? chci udelat operu, ktera vypada uplne stejne, jak msie a i se tak chova, at moje rodina nepouziva msie. sice tatku z jsem jakz takz preucil, ale porad ma sklony zapinam psie.
Ty kráásko, co to je za módu, přesvědčovat rodiče, aby nepoužívali MSIE?
<HTML>meca: use google:+security +MSIE

mirrda: spis bych si ty binarky MSIE (okud je vubec potrebujes) schoval nekam kde je nikdo nenajde, resp. nastavil prava na spousteni jen pro sebe (za predpokladu, ze to potrebuejs na ladeni webu)</HTML>
Hehe ja mamu presvedcuju uz pekne dlouho, a taky nic:(
Naši si dali říct, když jsem jim ukázala všechnu tu havěť, která se do jejich počítače dostala přes děravý IE...

Moje zkušenost je taková, že stačí nainstalovat Mozillu, sehnat skin imitující IE a vyměnit mozillí ikonku za modré E. Ani si toho nevšimnou ;-) S Operou nevím, nezkoušela jsem.
Freya: Dobrej nápad, vyzkoušim:)
Freya: A jak tam das tu modrou ikonku? To si vemes zdrojak, vymenis .ico soubor a zkompilujes?

Btw. udelal jsem na konci prvniho prispevku drsne preklepy. ;) Samozrejme to ma byt "zapinat msie".
Ikonka: v tom programu je součástí skinu, na plochu "vložit zástupce; vlastnosti-změnit ikonu". Já mam v Mozille jako vzhled Orbit, pač se mi moc líbí, rodiče neměli nějak šanci naučit se pracovat s MSIE, ztakže je prostě rovnou učim dělat s mozillou a je to! :o) Ale některý stránky (třeba internet banking) vyžadujou IE, to je pak táta naštvanej (a já pak autorum takovejch stránke píšu výhružné maily... :o)
No jo Intrenet Banking, sem se při čtení uživateský příručky pěkně pobavil :) viz Servis 24 ČS :D
Co se týče těch skinů pro Operu:
skin: http://my.opera.com/community/customize/skins/skin.cgi?id=747

lišty: http://my.opera.com/customize/setups/setup.pl?id=1795&show=toolbars

menu: http://my.opera.com/customize/setups/setup.pl?id=1795&show=menus

Kl. zkratky: http://my.opera.com/customize/setups/setup.pl?id=1795&show=keyboard

Akorát tam bude vadit ta reklama :)
Rodiče si nedaj říci, pořád si hrají s vylepšeným modrým ďáblem (Maxthon).
jinak na mobilu používám operu v textovém režimu a vypadá to zajímavě :) není nad prostý text.
: to já sem rodiče ješětě nenaučil na MyIE2 :D
Rodice na net nechodej, jen matka si jednou za rok skontroluje spamy na mailu a jde pryc, takze jakakoliv konverze je nepotrebna. Bratr se uz uci s Operou a libi se mu, jak si to pamatuje okna. Na taby rikal: "Ty vole to je husty!" :D Ani se nebranil prestupu z IE, byl rad. Ja si tu sedim s cervenou pandou a jsem spokojen.
No přesvědčit matku na Firefox nebylo nijak složitý, ale dělá problémy s e-bankingem ČSOB a ČS. Nicméně já furt používam Operu :-)
No vidite, ja se s operou vubec neskamaradil, takze bordel z IE resim kopici firewallu, zaplatovanim, pop up filtry...

ad reklama v opere: A to nemas crack?
e-Jirka: K čemu? Mě reklama nevadí na to, jak často Operu používám ;)
e-Jirka: adresa? :)

mirrda: K první otázce: Normálně mám na PC nainstalovanou Operu 7.23 a 7.50, bez komplikací... u stejné verze jsem to ještě nezkoušel :)

btw. to víte, že Opera už podporuje <marquee>? To by se mělo zakázat!
ad Crack: hledej, doporučovat nebudu....

ad marquee: Ten podporuje i Firefox
Kdo hleda najde - astalavista.box.sk, astalavista.com a nebo dobry vyraz v google :-)
mirrda: Stačí ve windows udělat pro každého uživatele rodiny vlastní účet, pak nainstalovat Operu s vlastním nastavením pro každého uživatele. Žádnej problém. Každej si jí pak může nastavit dle své libosti.

Tomm: Já jsem se do ČS dostal přes Operu a fungovala skvěle. Stačí nastavit identifikaci jako MSIE a je to.
Já jsem se na GECB dostával z Linuxu přes mozillu. Nebylo to úplně ono, ale šlo to. (z některých menu byly vidět jen půlřádky....)
To co je v Opere REKLAMA je spise uzitecne takze lidi ...

<marquee>
Se da ve FF/Mozille vypnout (ne v GUI)
To co je v Opere REKLAMA je spise uzitecne takze lidi ...
> prosím? tomuto textu nerozumím...
Proste je to NE-obtezujici reklama. Nevim jak ostatni Operaci, ale hodne lidem ty bannery pomahaji=rozumej klikaji na ne :)

Protoze to neni zadna blikajici blbost, ale inteligentne (podle navstivenych stranek) se zobrazujici reklama.