pls o radu

Hoj...
Poradte mi prosim jaky mam udelat logo.
Me vubec nic nenapada. :-(
http://www.vywestr.com/_new/index.html
Co takhle skusit nějakej obrázek?
fakt jo? To sem nevedel... (to byla ironie :-))

Ale co by tam melo na nem bejt?
No tak já nevim... a o čem je ta stránka?
dej tam zelenej petilistek .. ten kdo tohle psal musel bejt pekne zhulakanej
>> dej tam zelenej petilistek

Sedmi je lepci :)
hehe jestli se nepletu tak ten jeho web ma nabizet tvorbu webovejch stranek - aspon se to tady uz jednou resilo, pokud vim:) na zelenej sedmilist by se mu zakaznici jen hrnuli:) i kdyz treba jo, a bylo by vic serveru jako legalizace.cz, protoze by si kazdej nadsenec nechal u hackeraxxx udelat stranky o trave:) to je dobrej reklamni tah!
A co bylo špatného na panu kosovi?

Mmchdm, přezdívka HackerXXX by ve mně nevzbuzovala příliš důvěry, kdybych hledal někoho, aby mi vytvořil stránky ... ;-)
>>Automáš lvá rozcucká burdí dechřehlí

V jakém jazyce to máš napsané?:-))
Že by pixyovština ... ? ;-)
nn... je to Cold Blooded Turkeyna
>> Mmchdm, přezdívka HackerXXX by ve mně nevzbuzovala příliš důvěry, kdybych hledal někoho, aby mi vytvořil stránky ... ;-)

co treba otevrit firmu zamecnictvi Kajinek .. nebo bankovni poradce Kozeny?
>> otevrit firmu zamecnictvi Kajinek

No, Kajinek snad je opravdu zamecnik z povolani, ten by delal takovy zamky, ze by se do nich nikdo nedostal (po svych zkusenostech) :o)
"bankovni poradce Kozeny"

mno... ještě lepší by byl pan čestný předseda a ekonom (doplňte jméno), ale politiku bych fakt nechal stranou... ekonom to není, předseda už také ne a čestný nebyl nikdy ;)
mohl by mi někdo říct proč když si otevřu editování souboru objeví se minimalizované okno a nemohu ho maximilizovat ani otevřít v novém okně...?
mohl by mi někdo říct, proč nejsou lamy schopny založit nový thread a cpou všechno někam jinam? založ si vlastní thread a v něm se ptej... zde je topic jasný - logo.

by se to nemělo tolerovat. čili:

www.stare.cz/otazky/index.html