A ještě jednou generátor!

Splichtil jsem vlastní verzi generátoru vtipózních jmen, když tak se tam kukněte, zatím to není nič-moč, ale budu to dále vylepšovat, jo a přivítám vaše připomínky samo... :-)

http://www.hanyzpage.czweb.org/etc/generator_jmen.php
materiálně a inspiračně lesbický a asexuální | narcis |
mrňavě a idiotsky laboratorní antistatický | nanuk |
mlaskavě a impulsivně loutkový a antifašistický | násilník |

dobra ptakovina :)) ale ty svislitka tam asi bejt nemaj, ne?
Ale jo, já chtěl nějak oddělit to podstatné jméno od těch přídavných, asi to vyřeším nějak jináč ...

Mimochodem, já jsem :

hebrejsky a análně násilnický a ynteligentňý | zemědělec |

nebo

hebrejsky a astrálně násilnický a ypsilonový | zombík |

Těší mě ... .-)
Omlouvám se, že tady tak okatě prosazuju vlastní blbinu, ale tohle je zvláště vypečené a trefné, řekl bych :

richard :

rektálně a impozantně cynický , hanebný , asexuální a ramenatý | dosař |

Samotného mě to překvapuje ... :-)
mas problemy najit slova na y, vid :))
Docela jo .. ;-)
Yperit...
Yperit tam už je ... ;-)
hanyZ: kamo, jsi cislo, jsi prvni, komu se podarilo mne poradne rozesmat jen textem :)
Ono to neslo udrzet, kdyz ctu:
hebrejsky a análně násilnický a ynteligentňý | zemědělec |
hebrejsky a astrálně násilnický a ypsilonový | zombík |
Good work kamo!
lama : lajdácky a absurdně menstruující | ampersand |
lama : lajdácky a alibisticky matematický | automat |
lama : latexově a apoliticky manžetový | albín |

LOLky, proc jen tomu nerozumim? :))
#lama : Čemu nerozumíš? Není to trochu absurdní, když ampersand menstruuje ?

;-)
no je no :)
ondra : otrocky a nemravně dalekonosný a rozjařený | alkoholik |
kokes : klátivě a odbržděně katolický a elastický | smeták |
A něco na dobrou noc (nebo dobré ráno?) :

radek hulan : relevantně a alibisticky dogmatický , emancipovaný , katolický , hloupý , urologický , loupežný a archetypální | narcis |

radek hulan : rozhodně a apoliticky dogmatický , elektrický , koktavý , hulící , upražený , loupežný a africký | nadrženec |

radek hulan : rozhodně a absurdně drsný , exotický , kajícný , hýkající , úniverzální , leštěný a antistatický | nočník |
LOL :)
Těší mne, já jsem nadlidsky a inteligentně podezřívavý a africký leták. Ale můžete mi říkat třeba nelidsky a inspiračně paličatý a adekvátní libanonec, či dokonce neskutečně a iránsky pěkný a antifašistický libanonec.

Také bych moh být nestydatě a instinktivně plačící a albínózní lhář.
příkladně a oválně invalidní , scvrklý , obtloustlý , neexistující a elektrický | rus |


RUS - Hahaha, to ja ale fakt sem, heh Hanyz jaksto udelal ze to vi i mou narodnost :))?

Ale nee neexistujici, elektricky...ani se scvrkly, invalidni...atd :))
headlong : hebrejsky a elipsoidně adekvátní , drsný , laboratorní obrněný a neexistující gagarin :-))
mira : mlaskavě a instinktivně radikální | arab |
richard : renesančně a impotentně ctihodný , hulící , adekvátní a radikální | dosař |
Podpora wz: pitomě a otrocky dámský , páchnoucí , obskurní , rituální , akurátní a vidlácký | zip |

Yuhůů : a) ynteligentně a úspěšně hanebný a ušatý | úkaz |
b) yperitově a uvážlivě hýkající a úskočný | uzávěr plynu |

Pixy : a) prostě a impozantně xenofóbní | ykváč |
b) pohrdavě a impotentně iksový | yperit |
rofl, nekdy to hazi opravdu zajimavy zvejky :-D legračně a y-ově naložený | xylofon | ? :-) islámsky a energicky xenofóbní , posraný lakomý , oplzlý , radikální a exportní | rasista |
The Zero : tragicky a heroicky externí , zavražděný , eunuchoidní a rozjařený | opat |

The Zero : teatrálně a hitlerovsky existencionální , závodní , eunuchoidní a romantický | opat |

The Zero : telegraficky a hebrejsky exportní , zvídavý , externí a renderovaný | orangutan |

Heh co z toho teda doopravdy jsem? :)
Vyber si, je z čeho ... :-)
Johny : jazykovědně a obřadně hulící a násilnický | ynteligent |

Windows : velmi a impotentně neefektivní , debilní , oblíbený a vegetariánský | smeták |

Mozilla : masochisticky a obřadně zvídavý , invalidní , leštěný a loutkový | ampersand |

Ale u IE ti to nějak blbne: IE : instinktivně a existenčně | ekolog | ;)
A je to tady - loutkový ampersand - oživlé dřevo, pane profesore fiedlere... já jsem to věděl, já jsem to říkal!

Johny: bych řek že to je oukej, protože ie blbne i v reálu ;)
kyk : klátivě a y-ově kariéristický | knedlík |
kyk : krutě a yperitově koktavý | kacíř |
kyk : kropenatě a y-ově kariéristický | kulak |

LOL :-)