<b>Česko-Kanda 3:4</b>

<HTML>co vy na to?</HTML>
Co na to? Mno, říct si, že naši nejsou nejlepší. Ostatní nám to dokazují už nějakých pár let od doby, co jsme byli naposled mistry světa.
tys ten zapas nevidel, vid?
ja vul jsem to nedokoukal, stav 0:0 mě dokonale uspal:(
me uspal stav 2:1 pro kanadu :) pak me tata vzbudil na konci treti tretiny a bylo to 3:3 :)
Náhodou tohle byl nej zápas na turnaji! Češi hráli výborně...
Jen kdyby tam nebyli ti kanadští rozhodčí :-(
"Náhodou tohle byl nej zápas na turnaji! Češi hráli výborně..." >> S tim souhlasim
HackerXXX: Ještě aby ne ;-)
Pakliže jsme prohráli, nemůžeme tvrdit, že jsme hráli výborně. Takhle lžeme sami sobě a pak se nedivím, že prohraváme, protože si říkáme "jé tyhlencty my zvládnem levou zadní" ;)

4:3 pro Kanadu = prohráli jsme = je jedno, zda jsem zápas neviděl = hráli jsme hůř než Kanada, jinak bychom prohráli = pakliže Kanada hraje mizerně, tak mi rozhodně nehráli výborně.

Já myslel, že elementární logiku chápete.
"jinak bychom NEprohráli" ;)
to, ze hrajes lip, jeste neznamena, ze vyhrajes, ty rozumbrado
http://www.zpravy.net
Vydržel jsem na to koukat až do hořkého konce, ale mám z toho dobrý pocit. Hráli jsme fakt skvěle! Trochu štěstí a férovější rozhodčí a bylo by to doma:-)

Btw. nejsem žádný velký hokejový fanda či znalec, ale příjemně mě překvapilo, jaký to byl rychlý a dynamický hokej. Připadalo mi, že všichni bruslí tak 2x rychleji než normálně a mlátí do toho hlava nehlava:-) Možná tomu přispěly menší rozměry ledové plochy či benevolentnější rozhodčí (pouze 2 přesilovky za 66 min).
hráli jsme hůř než Kanada, jinak bychom prohráli.
----------
No zajisté si sledoval zápas Česko vs Řecko ve fotbale. Řekové hráli jako prasata. Ale vyhráli. Myslím, že Kanada měla pouze větší štěstí. Vyhráli až rychlou smrt....
Ono nejde o to, jak dobře jsme hráli, ale o to, že jsme to projeli. To je jediný úhel pohledu, který mi může umožnit říct, že nejsme nejlepší v hokeji. Že Kanaďani hrajou jako prasata a vrazi, to je věc jiná.
To, že někdo hraje líp neznamená, že musí vyhrát... Jako třeba teď!
Hrál výborně a nevyhrál! Aha, takže se mi pokloňte, jsem čínský bůh srandy.

Pakliže hraji výborně => vyhraji.

My hráli výborně => tak jaktože jsme prohráli?

Ach jo, mám vás naučit logicky myslet? Asi s tím praštím. Jedna věc jsou čecháčci, kteří budou věřit i vyzáblému vzpěrači (třeba) a tvrdit, že je vynikající, druhou jsou fanoušci, kteří nechtějí slyšet, že jsme prohráli.
"Ach jo, mám vás naučit logicky myslet? Asi s tím praštím"
to bude asi nejlepsi
Taky si myslím, můžeme si lhát sami sobě, že jsme kdovíjak dobrý, ale ve svém důsledky to dopadne tak, že naši pojedou hrát další mistrovství se stejným sebevědomím a výkonem. Lhaním sama sobě prostě nic nedocílíme.

Dodržím ale slib, a prašťuji (přehnané, ale jak jinak to vyjádřit, že) s tím. Nyní máte prostor, abyste si mohli sobě lhát dál.
Ja si nic nenalhavam. Jenom vnimam, ze nejlepsi!=nejuspesnejsi
zabanujte ho, spamera...
ted to vypada, ze mluvis o mne ;)
<a href=http://hidden-curriculum6423.blogspot.com/>hidden curriculum</a>
Nípal: ve sportu logika neplatí ;o)
Eygleeye, nedošlo ti, že d-b-b... je spambot a vytáhl si nějaký postarší topic? tohle už je sakra nějaký pátek...