teplota

nazdar jakou mate teplotu CPU po zpusteni pocitace

nevite proc mi Scan Disk po 2 fazi napise ze kontrola disku nemohla byt dokoncena
-150°C
hmm a nekdo kdo ma naky normalnejsi chlazeni?
jak to vubec chladis? jestli to neni nakej vtip...

co mam delat kdyz se mi tu porad objevuje hlaska s modrym pozadim a keca neco o pameti a pak to de leda restartovat?
teplota: po spusteni stoupne asi na 40 , potom ale prudce klesa, mam chemickej chladic, ten procesor zmrazi na -4°C
to se mate ja to spustim mam 58 stupnu pak hraju Star wars KotOR a splham na 61...kdyz sem byl naposled v servisu a chtel sem dalsi vetrak (jinak sem tam byl kvuli necemu jinymu) tak to sel vyzvednout tata a rekli mu ze to neni potreba a von proti tomu nic nemel :-(

NEVITE CO S TOU CHYBOU?
To triko coracken:

>> co mam delat kdyz se mi tu porad objevuje hlaska s modrym pozadim a keca neco o pameti a pak to de leda restartovat?

Napiš přesně, co je to za hlášku
to je na celou obrazovku to bych to musel napsat na papir a pak sem

Nejdřív se napíše že se to muselo vypnout aby nedoslo k poskozeni pocitace jestli se mi to stalo poprve tak to mam restartovat a jestli ne tak mam postupovat nak podle nich
Je tam naky at v biosu zakazu naky hovadiny s pameti a furt to neco placa o pametich
Stane se to kdyz se hodne zvedne teplota coz je kdyz spustim nakou hru pustil sem SW KotOR (teplota 61) chvile ticha a najednou zas ta chyba
- nevite proc mi Scan Disk po 2 fazi napise ze kontrola disku nemohla byt dokoncena: přístupová práva

- http://www.slunecnice.cz/product/GoldMemory/
>furt to neco placa o pametich

Tak proč se ptáš na teplotu CPU? Když se ti zvedne teplota o 3°C, tak to tim asi nebude :)
ne to me jen tak zajmalo kolik mate teplotu a pak sem mel ty problemy s pameti tak sem to napsal sem
-1 K :-)))))))
NO tak já mam při zapnutí asi 40°C... poté zapnu poznámkový blog a teplota závratně vystoupá na 91°C, přičemž můj větrák fučí na celej barák... odvážím se a zapnu Operu, přičemž teplota vystoupá na 200°C a ... volám hasiče...
Zapnu své malé P4 / 2.8 GHz Intel a má 36 stupňů asi 10 minut, potom se stabilizuje na 29-31 stupňů a ať dělám co dělám, tak mi nejde ohřát na víc, tak mám strach jestli se nenachladí. Těch 31 stupňů má při zpracování videa s pamětí 2 GB, asi se méně zahřívá harddisk, když je to v paměti. A občas ten hluk slyším, ale jen od harddisku (no zase tak moc hlučný není).