Poštovní klient

Jaký myslíte že je nejlepší ?
Prakticky se dá říct, že to budeme počítat až po Outlooku - ten má snad každej :-) ...
outlook není rozhodně nejlepší a každej ho teda určitě nemá - třeba já ne. mozila thunderbird rulezzz!
Outlooka zdaleka nema kazdy? Co Linux? No ja nemam moc postovnacky rad, za svuj holy (at uz cesky nebo anglicky :)) zivot zazil jen 2 - m2 v opere, docela dobry a Thunderbird - taky usel. Pak samozrejme Outlook, moc se mi nezdal...
Teď momentálně mam Foxmail a spokojenej :)
Zacinal jsem s Pegasem, ale pak jsem narazil na Thunderbirda a u nej uz zustal :-D.
Já používam M2 v Opeře bo mi stačí, víc nepotřebuju. Nejlepší ale asi určitě neni.
Taky Thunderbird.
taky tandrptak. ale jiny jsem nezkousel (kdyz se teda nepocita ten utlouk express)
<HTML>Abych pravdu rekl jiny nez OE jsem nezkousel (nepocitam Outlook z MS Office to je opravdu vyvrhel) nicmene si nemuzu stezovat, poslat postu umi a prijmout stejne tak.. hlaseni chyb je taky celkem srozumitelne (narozdil od IE "stranku nelze zobrazit") i kdyz je fakt ze s temy hex. adresamy uzivatelum nejak priliz fandi, zrejme predpokladaly ze co user to developer, bohuzel ja jsem BFU :) Pokud nekdy budu potrebovat vic funkci ohlednu se po jinem</HTML>
IMO je nejlepsi Postovni Holub :-)
Poštovn holub rulez
<HTML>Sojkovec: souhlasim, tak mi pres nej posli nejaky vtip, adresa je master@webzdarma.cz :)</HTML>
Master: Prej ze nevi, kam ma letet :)
<HTML>hm, tak mu zdel souradnice:
X: 452° vychodne
Y: 354° jizne od ostravy
Z: +25m n.v.</HTML>
doma pouzivam Outlook a ve skole Pegasus Mail. Na Outlook jsem si vcelku zvykl a asi jej menit jen tak nebudu... pokud me tedy nepresvedcite, ze existuje neco o hoodne lepsiho :)))) Vyzkousel jsem klasickej i express, ale klasickej mi vyhovuje vic.
Co se tyce Pegasa, tak na nej jsem zprvu dost nadaval, nicmene ted tu mame v4 a ta je uz hodne dobra. O te bych uz byl i ochoten uvazovat jako nahrade za Outlooka :o)
Pracovní máme předepsaný Outlook. Osobní ponejvíce webový z centra (momentálně chodí pěkně blbě). Doma jsem kdysi používal klienta od Mozilly a elm - skvělý textový klient ;-)
Richard: Sestrelili ho. Pry hrozba terorismu :-(((
Foxmail :)
skús poštovnú sojku

a na 34TCT896622 (UTM sieť - používa NATO)
Foxmail je bratříček Firefoxe? Používám totiž browser Firefox a jako mailclient stále OE. OE bych rád za něco vyměnil...
headlong: foxmail a firefox jsou uplne odlisne aplikace, nejblize FF ma Thunderbird, mailovy klient od Mozilla Foundation