Poměr výška váha

Napiste svuj pomer vyska vaha, chci vedet, jak na tom jsem :) doufam, ze vsichni budou mit koeficient<1 :)
173/63.5
(nekdo ten pomer ma horsi... viz.: http://forum.gamezone.cz/index.php?act=Attach&type=post&id=23926)
170/50 - buď v klidu:) Předpokládám že bys ani nechtěl vypadat jako např. ten týpek na fotce:) Jo a kdyby něco tak anorexií ani bulimíí fakt netrpim, naopak se každej diví co toho dokážu spořádat... Jó metabolismus je metabolismus:)
170/50? "Jo a kdyby něco tak anorexií ani bulimíí fakt netrpim" - tebe omlouva jen to, ze jsi holka (teda aspon myslim). Stejne (skoro) vysoka a o 15 kilo min, LOL :)
188/70 - jim jak nezavřenej, ale asi taky moc metaboluju :)
172/67,5 .. muhehe, zatim sem tu nejvetsi korba (jeste ze vas psalo tak malo) :-))) co se pomeru tyce, jinak sem majinkej
<HTML>196,5/95 <a href="http://master.webzdarma.cz/ja.jpg" target="_new">ja</a> jsem taky drobny typ ;)</HTML>
Richard: Tak s tý fotce se budu ještě tejden smát :)

178/cca 67.......jim jen jednou denně (od rána do večera :)
<HTML>Nevim cemu se budes smat ale proc ne, tve foto bude vitano</HTML>
Ja taky jím jen "jednou" denně, ale bohužel nemám ten váš rychlej metabolismus 168/70 :-(
165/51

nesmejte se, je mi 14, rostu ;)
sice toho hodne snim, ale taky hodne spalim, vlastne mam celej den hlad :)
175/75 - asi. Už nerostu. Fotku najdete na mém webu (jestli se těch pár totálně nesourodých stránek dá takhle nazvat ;-) )
180/79 Nikdy sem moc nedrzel stihlou linii, mno prej to neni vubec znat,

kdo ce fotku si ji muze vygooglovat...hodne stesti ;o)
185/73 .. na vysku uz asi nevyrostu, ale do sirky se to asi postupem veku zmeni ;)
167 / 50

Ještě rostu a hubnu :)
179/63~, chtelo by to par kg zhubnout :) jinxx, zkousel sem ale nenasel sem (jestli nekde nejaka je..)
Richard: ty jsi aspon korba, takze na vaze nezalezi
Richard: Fotka nebude, žádnou v kompu nemam ;)
Věčně hladov - 187/85
182/90, což ze mě dělá jednoznačně největší korbu, tak bacha ! ;)
nejdulezitejsi je bejt vyssi nez sirsi ;)
milster: Kuš! ;)
Autor: Cipino (cipino.wz.cz)
Datum: 21. 09. 2004 12:07

185/73 .. na vysku uz asi nevyrostu, ale do sirky se to asi postupem veku zmeni ;)


OMG ....
v unoru sem mel 17x/70 :-( pak sem PREJ hodne vyrost a zhubnul ale ta vaha se mi brzo vrati protoze pres rok se hejbu leda tak ze jdu do skoly :-) :-(
richard -- jj si fakt drobecek :-)))
178/75
žiju zdravě, do hospody chodím pěšky...