ICQ Lite XP

nainstaloval jsem si starsi verzi icq lite a po pripojeni na net se mi zacala stahovat nejnovejsi verze.po stahnuti se nainstalovala a od te doby kdyz se pripojim na sve cislo tak vidim sice jmena uzivatelu,ktere mam ulozeny v seznamu ale jejich status jestli jsou online nebo offline atd.. tak se mi zobrazuji jenom bile kyticky u vsech. :-/
To je roztomilá funkce ICQ :)
Zkus něco lepšího, třeba Mirandu.
Že by byli všichni off-line? ;) Já mám ICQ Lite a alles im ordnung ... Máš tam těch lidí hodně moc? Když tak bys mohl nainstalovat to ICQ (novou verzi) úplně znova a všechny je tam znovu přidat, třeba by to pomohlo ? Anebo si nainstaluj tu Mirandu nebo Trilllian nebo jak se všecky jmenujou ...
Já mám také u všech bílé kytičky, ale mám čarou oddělené on a off-line.
Už si vzpomínam. Já tam měl kdysi na ICQ 2003b taky ty bezbarevný kytičky a docela mě štvalo, že je to ICQ takový vyblitý.
Njn, teď mam Mirandu, ta je fajnová a konečně pořádně barevná ;)
jj, Miranda rulezzz :)
Nebo Trillian ;-)
nechodte vod tematu. To je sice hezky ze mi nabizite trilian a mirindu ale ja se snazim vyresit tedle problem.
Jde o to že tohle je standardní (mít ty bezbarevný kytičky), takže s tim ICQ Lite asi nic neuděláš.
Proto ti nabízíme alternativy, který jsou prostě lepší a který ti ten problém vyřeší ;)
Miranda rulezzz