Staré časy - WZ

Pamatujete si jak vypadal WZ v roce 2000?
http://web.archive.org/web/20001206204600/http://webzdarma.cz/
<HTML>me se to libilo i mozna vic</HTML>
Jo předtím to bylo lepší... Teda až na tu růžovou ;o)
jj bylo to lepsi ...a i ta ruzova mi tam do toho pasuje
jj, už hodně dlouho se mluvi o redesignu, kde to vazne?
Neřekl jsem že tam nepasuje... Ale já prostě růžovou nemám rád ;-)
a byl tam i placený hosting
Pamatuju se.. :)
Hmm. todle sem v životě neviděl. Taky by se mi možná líbil víc. Škoda, to červeno-zelený menu je dost křiklavý. Furt se tu něco šušká o novém designu, ale zatím nic. No necháme se překvapit :-)
Jak to vypadá, nedočkáme se nového dyzajnu nikdy, už o něm melou ... 3/4 roku (?). Ale zeleno-řůčový menu bych opravdu nechtěl zažít, ještě že v té době jsem připojení k internetu ani neměl.
Škoda, já tu dobu nezažil ... :'(
Ale na světě sem byl to zase jako jo ...
Tohleto si snad ani nepamatuju... Ale ty barvy tam se mi fakt nelíbí, díky za tenhle dnes už lehce senilní redesign ;-)
Souhlas,
nesahal bych na design, dodelat slibovane vychytavky.
Tesim a bojim...
Pamatuju se. Přijel jsem zrovna z Chorvatska a roztomilý "růzovoucko-zelenoucký" design byl v tahu ;) Nemůžu si pomoct, ale ten současný je zhruba 159.5x lepší. Jinak, já bych hlavně přidal RSS kanál k jednotlivým sekcím fóra, to by mě hodně potěšilo. Design mi nevadí ...
hanyZ: To není špatný nápad! To to nějak taktně navrhnout "pánům shora"? :-)

I když současný design je dle mého názoru slušný, tak akorát, nějaký nový bych uvítal - ale růžová tam opravdu, ale opravdu být nemusí :-)
hmm tak to taky nepamatuju, na Y2K to melo styl..

RSS kanal bych hlasoval na 100% (kdo ne?)
No já myslím že pro bude asi většina lidí, kteří vědí co to je (a předpokládám že tady to bude znám většina lidí), ale otázka je co na to "vedení" :-)
Ale já myslím že tím by se docela pozvedly služby WZ, zas tak těžké to není, a spousta lidí by to určitě uvítala.
Tak copak nám na to řeknou "pánové shora"?
>> RSS kanal bych hlasoval na 100% (kdo ne?)

Pokud by byl casteji aktualizovany...
Ale hlavně by musel být dobře řešený, aby nebyl stejně nebo ještě více nepřehledný než fórum jako takové...
me se vic libi tohle