Gmail - adresář

Hm, tak v Gmailu je nový adresář, hezky přehledný, ne jako ten starý v pop-upu... Co vy na to? Ještě to POP3 a jsem 100% spokojen.
Tomm: Sice Page a Brin jsou mezi 50. nejbohatsimi americany, ale pop3 by jim IMO prokaslo kapsy, takhle se jim penizky sypou lepe.
Tomm: jj, je to šikovně řešený

upřímně řečeno - gmail nepoužívám naplno jenom kvůli absenci POP3 a doufám, že nejsem sám (spolu s Tommem) komu podpora chybí...
(ano, jsem zmlsaný a líný uživatel. vím o tom :-) )
Jojo, mě také POP3 a SMTP chybí, už aby to bylo!
JSem dneska psal na podporu, tak doufám že budou rozumět mé české angličtině :-D
Proč by jim to mělo prokasat kapsy?
Když může mít POP3 centrum, seznam, tiscali, a já nevím kdo ještě, tak proč by ho nemohli mít oni? Tomu docela nerozumím...
Oni na tom pracují... Stejně se snaží vylepšit i podporu v ostatních prohlížečích atd... Jenže se to zdá být na dlouho :(
lukys: Na strance s GMailem jsou adwords, ze kterych maj neuveritelny prachy, kdyby vsichni meli pop3, tak nemaj zadny prachy a jen hodne serveru, ale to u jejich (AFAIK) $2.5mld muze byt jedno :)
ale všichni POP3 přece nepoužívaj.... určitě by se našlo víc "webáků"...
DeedX: No jiste, ale hodne lidi by ho pouzivalo a to "hodne" by je stalo hodne penez. Sice verim, ze pop3 bude, ale nebude to pro ne IMO levne, ale jak jsem rikal, jim to muze byt jedno, stejne jako Gatesovi je jedno tech $1000 za tech 150 SP2
me teda pop3 vubec nechybi, to webovy rozhrani je vic nez dostacujici :)
pop3 neviužívám ani u Seznamu takže mi vůbec nechybí.

>SMTP chybí


a k čemu by bylo? Každý pořádný ISP má přece vlastní SMTP