kvalita WZ diskuze

#lama: To je vážně ironie ;) Myslíš, že jsem spadl z borovice na hlavu? :)
hanyZ: Dnes jsem ho na ICQ ucil s DC, nejak mu to neslo, tak jsem se hrozne smal :D vracel se k bittorentu, ze to je "intuitivnejsi" :DDDD
#lama >> tys učil RH s DC? :-)) Jestli to nešlo takovému borci, tak se vůbec nemůžu divit, že mám radši Shareazu :-)
Mno, já třeba taky radši právě Bit Torrent... DC mi k srdci nepřirostl.

Ale jinak hovADovy názory nesdílím. Chudák jeho manželka, má-li nějakou... takhle ho ani nemůže žádná chtít.
Freya: proste neustal, ze to je nej moc slozite. (btw shareazu dnes testnu)
#lama: Koukám, že jste s Radkem jedna ruka, to abych si dával pozor na hubu... :-D
Dávat pozor na hubu? Na co? RH bude jen rád, když se mu donese, že se o něm mluví... že nebude vědět, co se o něm mluví, to už by mohla zajistit nějaká ta provize pro pana #lamu ;)
No zajimava debata:)
Jak uz nekdo psal, nebyl by spatny napad PHP+SQL (stejne to ma k sobe hodne blizko), místo Podpory něco jako "když mám problém, jdu sem", aby to nalákalo i neználky a ty kteří nepoužívají nápovědu. Webzdarma bych asi nechal, s tim ze by se tam resily veci pouze ohledne WZ, i kdyz by se to vsechno stejne dalo řešit v "když mám problém jdu sem" no a pak něco jako Pokec nebo Mimo téma, kde by opravdu bylo volné téma...

Přispívat do všech debat by mohl pouze registrovaný uživatel(=registrovaný na WZ a mající zde stránky, které jsou v souladu s pravidly...), jiní by mohli pouze číst. Kdo má problém a není na WZ, ať si problémy řeší jinde... Co se týká zakládání nových témat: Volné zakládání témat by bylo pouze v "když mám problém, jdu sem" (nenapadá mě žádný výstižný název), v ostatních by mohli zakládat pouze uživatelé, kteří jsou už na WZ nějakou dobu - a jsou aktivní ve fórech, alespoň občas (to by se nějak počítalo, například na počet příspěvků, doba kterou je člověk registrován na WZ, opravdu teĎ nevím, ale chytří admini to vymyslí:-) ). ZAložit něco jako "starou gardu" - tj. lidé, kteří jsou na WZ už dlouho, nejsou s nimi problémy a chovají se ve fórech podle zásad netikety apod. ti by mohli moderovat debaty, pokud by chtěli (měli by VIP práva) - s tím že by admini práva "staré gardy" mohli odebírat i přidávat - aby nějaký * automaticky po nějaké době nebyl "stará garda". "stará garda" a admini by mohli zakládat bez omezení témata, mazat je, přesouvat, mazat a upravovat příspěvky apod. Prostě něco jako kastovní systém: Admini >VIP Stara garda>Stará garda>Déle registrovaní uživatelé>Registrovaní uživatelé>Neregistrovaní návštěvníci - prostě to nějak odstupňovat....
Doufám že mi rozumíte. A ještě mě napadlo že ti výše postavení by měli možnost vytváření "soukromých témat" jen pro pozvané.....Samozřejmostí jsou profily, kde by se včechny tyhel věci zaznamenávaly, počítaly, byly by tam statistiky a tak nějak podobně.....
BYl bych rád kdybyste se k návrhu tohohle systému mohli vyjádřit, co se vám na něm líbí a co ne.....
<HTML>To mi prijde jako nejaky warcraft mod do fora aneb upgraduj sveho hrdinu ;)
Prijde mi to zbytecne slozite a popravde nic takove programovat se mi nechce, navic forum je tu od toho aby se jedni ptali a druzi odpovidali.
Nebudem prece ze zacatecniku delat nooby a povysovat se nejakym VIP postavenim</HTML>
...řekl moderátor ;-)

Co se týče nějakého kastování, v zásadě souhlasím s Richardem...
>> navic forum je tu od toho aby se jedni ptali a druzi odpovidali.

Tak tak. Kdyz bude fungovat toto, je splnen ucel.
S phorem to nema nic spolecneho? Urcite?
A proc jsou ve zdrojaku nektere texty anglicky?
Např.
function delmsg(url){
ans=window.confirm("You are about to delete this message and all of it's children. Do You want to continue?");
if(ans){
window.location.replace(url);
}
Vždyť tohle forum je z phorum.org, akorát je "trošku" upravený :)