Atb - nejlepsi ceda

Cau lidi,
posloucha nekdo tuhle skupinu, nejak me ta hudba strasne chytla, ale nevim jaky cd si mam obsatarat a nechci testovet vse... jake se vam libilo?
On je to vlastne jen jeden DJ, ale to je jedno.
to mas jedno, vsechny disko pisnicky sou stejny
milster: pro mne ne
>> to mas jedno, vsechny disko pisnicky sou stejny

ja bych souhlasil .. hlavne komercni disko, viz. ouuuzoun, karma a ostatni co se navzajem napodobujou ;-)
o-zone a karma jsou dost hodne vedle v porovnani s atb, to neni tak komercni a neni to takova sracka
hura, konecne nekdo poslucha to, co ja! :-)
ehm, tedy atb a karma to se vazne neda srovnavat, atb neni zadnej komercni brak! ale nehodlam tu zapalovat nejaky flejmy, na to mam vlakno o ... ted sem to zapomnel. vsak vy vite. JO!uz to mam! o landovi.
co se tyce tech cd, tak mam album no silence, to bylo myslim posledni, to je dobry. ale myslim, ze u atb se neda slapnout vedle
Disko? @!#$!
Sojkovec: A co neni @!#$? Ono to neni prave disko (to ani neposloucham)... Kdyztak si sezen nejaky pisnicky, treba Killer 2000 a pak sud.
ja teda atb taky moc neznam, ale myslim, ze to bude neco, jako fat boy slim.
mirrda: FBS je docela dost neco jineho.
Ja mam ted to nejnoveji CD a moc se mi libi.
ATB - super. Ale nejak mi chybi to posledni album. Ja mam doma dedicated in music, nebo tak nejak a je to dobry...
V životě jsem o tom neslyšel. Ne že bych se v podobném stylu hudby nějak zvlášť orientoval. Ať už je to, co je to, určitě je to lepší než bukanýr Pavel Vítek (Má svůj den), který zrovna hraje v rádiu...
ATB? Jako antibiotika, či co?
#lama> ses odepsanej :]