hardisk při sportu

Chci si koupit nějakej přenosnej mp3 přehrávač - nejdřív jsem chtěl flash disk, avšak rozmyslel jsem si to, pač přece jenom nemá moc místa... Kouknul jsem se proto po ňákých hardiskových přehrávačích (nevím, jesli se to tak opravdu jmenuje...) a chtěl bych se zeptat, Jesli se s tim dá běhat a provádět podobné pohybové činosti?

Dík meca
Podle me by tomu mensi otresy vadit nemely, ale vim o tom prd ;)
Jsou dvě řešení:

a) neposlouchat hudbu při sportu
b) nesportovat při poslechu hudby

Jakýkoliv přístroj ti bude při větším pohybu na těle překážet... není to ono běhat s přervanejma kapsama (osobně zažito).

Osobně preferuji možnost b)
Jo, HDD jsou v pohybu v klidu, kupuj iRiver, je lepsi nez iPod, mas navic radio a vic formatu audia.
Tak v klidu nebo v pohybu? Tady si protiřečíš.
Počkaj, takže s nim můžu v poho běhat, skákat a dělat další ptákoviny?!

Nípal >> Já bych taky preferoval b) , ale když už musim, tak mě běhat potichu nebaví...
Nípal> ;D
meca: pokud musíš, tak si zaplať někoho, kdo bude běhat vedle tebe a bude na tebe mířit reprákem. Nebo přemluv svojeho tělocvikáře, aby si stoupnul doprostřed oválu a pořvával na tebe: "Zaber Zaber Rychleji Rychleji!"
Nípal >> ha ha...

Hele, takže s tim běhat (když teda musim) můžu?!
Žilu zdravě, do hospody chodím pěšky!
(už sa opakujem)
BTW (MR), 256MB SD karta (SM, MS, FD, IBM microDrive...) to je asi 200min hudby
200min hudby je asi 3 hodiny.
3hodiny behu = meca je (pol)maratónec!
?:-)
meca: Dokavaď nejsi žena, tak se s tím netrap, ty to nebudeš nikdy mít ;)

Stanley: že by to pro něj byla motivace - vydrž až do Jarkova milionáře, který je až na konci? v půlce potom: "ještě sloku, ještě sloku..." a ve dvou třetinách: "já už nechci jarku ani slyšet, vzdávám to". sedne si a doposlouchá to v klídku pod stromkem :D
> Tak v klidu nebo v pohybu? Tady si protiřečíš.
Jako v klidu jako ze je v pohode, neprotirecim si, jen jsi to spatne pochopil.
Nípal to pochopil dobře, ale on dneska sněd vtipnou kaši...

meca je (pol)maratónec! >>

Mno tak a co když sem někde, kde nemam můj stále více milovaný comp? To mam furt dokola poslouchat to samý?!
mam dojem, ze ti jsi spatne pochopil nipala ;)
kdyz uz jsem fakt hodne unavenej, hrajou mi pisnicky v hlave samy, no a zas tak supr pocit to teda neni ;)
Mne nelze špatně pochopit... zas neberu doslova každej blábol a "lidsky" taky trochu rozumím... samozřejmě že mělo být "v pohybu rovnoměrném přímočarém". aha, přeháním to :(
No ja mam iPod a pravda ze s nim nesportruju, ale po meste chodim, to jo ;)), je to v klidu, ale kdyz se trba i probehnu tak zadnej skip...
>>Mno tak a co když sem někde, kde nemam můj stále více milovaný comp? To mam furt dokola poslouchat to samý?!

No ak počítam, že jedna SD/MMC karta o veľkosti 64MB sa približne rovná jednému CD tak na jednu 512 ich vôjde 8
Do zápalkovej škatuľky ich vôjde asi 8, čo je od oka 64 CD.
MMC sú aj v nejakej NOKIi a má aj rádio a je to aj mobil, aj diár, aj e-mail zvláda.... (škoda že do nej nepasujú SD)
iPod ma 10GB to mi zatim bohate staci :), takze di fakt do iPodu!
Poisoner: iPod neni tak dobry, za ty prachy je fakt lepsi iRiver, ma podporu vice formatu a radio, iRiver je vtomhle jedincka. Na sport se hodi taky ipod mini, ale to je stejny jak ten velkej, myslim ty problemy.
Jaký problémy?!
>> chtěl bych se zeptat, Jesli se s tim dá běhat a provádět podobné pohybové činosti?

Pokud to nemá žádné mechanické součásti, nemělo by se s tim nic stát...

Doporučuju: http://mp3store.cz/dt/?c=14686

Jediný, co mi na něm chybí je nahrávání z rádia, ale myslim že pokud máš dc (jako že asi jo), nebude pro tebe problém do druhýho dne sehnat nejnovější song z Evropy 2...
Njn... ale já bych radši hardiskovej...

Jsem trochu out... není náhodou hardisk mechanickou součástí?!
i s iPodem obcas behama anic se nedeje radio i tak nepotrebuju protoze me nezajima....

#lama: jaky problemy krome toho ze nam radio a pdopru vice formatu...?

meca: iPod ;))