Víno dodává odvahu hrdinům, čaj inspiruje vzdělance k myšlenkám.

Víno dodává odvahu hrdinům, čaj inspiruje vzdělance k myšlenkám. - Funguje to? Co vy? Co si o tom myslite?
Nemyslim.
Vino je prakticky alkohol, caj inspiruje stejne tak jak cokoliv jinyho co ma nejakou chut
lol xDDDD
Když si vzpomenu na svá alkoholická období ...
... myšlenky přímo světotvorné.
Nejvíc inspiruje absinth a kafe :-)
nejvic inspiruje zizen :)
>> čaj inspiruje vzdělance k myšlenkám

Z houbicek mozna ;-)
"dyt to je uplne normalni houbovej caj" ;)
K myšlienkam IMHO inšpiruje lenivosť.
(kto by stále vláčil drevo na chrbte?, nieje náhodou lepšie 6x6 s uzavierateľnými diferenciálmi, V8 TDI.....)
Caj nepiju, takze asi budu navzdy blbej :-)
Čaj piju a blbej jsem...
>> Víno dodává odvahu hrdinům, čaj inspiruje vzdělance k myšlenkám...

Hm, na první pohled to vypadá jako nějaký moudrý citát, na druhý pohled to vypadá jako naprostý blábol :)

Mě osobně nejvíce inspiruje kocovina. To mě napadají tak úžasné myšlenky, že z toho jde až strach... ;)

Když už jsme u těch jakožecitátů, jeden přidám: "Abstinence je naprosté nepochopení smyslu života... "
hanyZ: formuluj presne: jaka abstinence?
Myslím, že byla míněna alkoholová, ale proč si nedosadit třeba sexuální, že? :)
Alkohol je najväčší nepriateľ a metla ľudstva.!

Ale, už Ján Žižka hovorieval:
"Nepřítele se nelekejme a na množství nehleďme"
...................................................powered by www.nal.wz.cz (c)
Na intelektuála si zahrát nechci, ale klidně si zahraji:

Život je krátkej a je jen jeden... ještě pořád byste jej chtěli strávit bez legrace a s nudou? Já ne ;)

To je podle mne smysl života - nepromarnit nejen životy ostatních, ale hlavně nezmařit ten svůj.

Z Murphyho zákonů interpretovaných Nípalem:
- Zemřete-li, hledáte tlačítko "restart level".
- Na funuse budou lidé, které nemáte rád, nad rakví o vás řeknou to, co byste zaživa neuslyšel a zahrajou vám místo metalu dechovku. V takové situaci prostě radši zůstaňte v rakvi.
- Jste-li mrtev, nedostanete už žádný důchod.
- Dědic váš majetek okamžitě rozprodá.
- Pokud dědil stát, tak si za váš majetek pan prezident pořídí nové auto.
- Máte-li se obracet v hrobě, je rakev jako naschvál těsná a nepohodlná.
Život:
Je to smrteľná, dedičná a pohlavne prenosná choroba.
V podstate je ohrozený každý, koho rodičia mali v priebehu života nejaký pohlavný styk. (koho rodičia počali in vitro, ten túto chorobu zdedil)
My jsme ve škole definovali v hodině Ekologie takto:

» Je to ten hrozný pocit, když se ráno probudím. «

Probudíte-li se ráno a cítíte se úplně v pořádku, pak jste pravděpodobně mrtev.
Střezte se dne, kdy nebude na co nadávat!
lol tady se to zvrhlo
Zvrtlo.. :]

A me na funuse metal zahrajou, vo to se uz postaram :]
tezko, max ti neco muzu zapiskat az te budu zakopavat (pokud bude hezky pocasi [a bude se me chtet] jinak te necham vlkum)
Ano, to je dobrý heslo do života: » Zemřít s humorem! « :D
Pat > :D Ty jsi ryzí kamarád
Ypkis >> počítej s tím, že na metalový pohřeb ti nepřijde většina příbuzenstva ;-)

Pat >> Vlci v Čechách? Nic tak poetického se nestane... Většinu mrtvol tady okoušou toulavé kočky, v na podzim možná sem tam nějaká vrána. Pokud ho necháš ležet poblíž velkoměsta, nejspíš si ho upečou santusáci k večeři ;-)

Mimochodem, ten hudební doprovod je zajímavé téma... přemýšlíte nad tím někdy? Co byste si nechali zahrát na pohřbu? Mě přijde docela vhodná třeba Grave Sweet Grave od Sentenced :-)