Pošle mi někdo save Emeraldu

pppppppppppppppppppppplllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssssssssssssssssseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Zdechni.

-----------------------------
ypkis@rulor.com
http://ypkis.rulor.com
------------------------------
DELETE! ERASE! KILL!
Jo klidne ti ju poslu, kdyz me reknes co to je :}
to je ta zelena co narazi do zdi
a hleda telefon :} ale on se ptal na emeraldu
Pratele,
tento pripad uvadi 'save Emeraldu'! 'Emeraldu' zde tedy bude pridavne PRIVLASTNOVACI jmeno, tudiz to NEMUZE byt zensky rod - Emeralda - nesmysl. V takovem pripade by rekl 'poslete mi save EMERALDY'. On rekl 'EMERALDU', to znamena, ze to musi byt stredni nebo muzsky rod. Jelikoz je vseobecne znamo, ze puvodni Pokemon hra na Gameboy existuje v ruznych edicich, tusim ze silver, gold, atd, dalo by se odhadnout, ze frontmani od managmentu prejdou od prvku v periodicke tabulce prvku k drahym slouceninam. Tato nelogicnost je z jejich hlediska normalni, vsude mozne mame silver, gold, a pak se prechazi na drahe kameny/perle - proste je to cenejsi, cool a in. Z toho tedy plyne ze duse toho anglikanistickeho mladika hleda v tomto vesmiru ulozenou pozici z Pokemon edice Emerald. Pravdepodobne bude chtit nejakou rozehranou, kde je na tom hrac pomerne dobre. Povsimneme si vsak prazvlastni verbalni retardace tohoto mladika s nickem 'Pokemaster'. Proto je tezke jeho slovum porozumet, ale po teto analyze to snad vsem bude jasne.

PhDr. Ypkis
Prikláňam sa k Vášmu veľactenému názoru, veľavážený PhDr. Ypkis.
PUDr. Stanley_B
Vážený pán psychiatr, plně souhlasím s jejich názorem. Ale přijdou mi trochu obšírný, přitom stačilo, aby řekli, pán psychiatr, že pán Pokemaster je debil.

Pán Pokemaster, nechť zdechnou a pošlou mi úmrtní list, ať mohu být spokojen.
Ypkis> vzdycky me dokazes dojmout xD
To docent PhDr. Ypkis, CSS, pardon CSc.: souhlas :)
Pan docent profesor PhDr Ing. Ypkis, CSc. :) To je asi komplet. Jsem nasel i prapodivne zapisu nasich docentu, doktoru, profesoru, rektoru, dekanu, prodekanu, vedcu, badatelu, a co ja vim co jeste.

Vim jen jak se jmenujou prijmenim, ale zjistit jejich vsemozne tituly, to uz ne. Nastesti nechodim na konzultace, takze si nemusim lamat jazyk.

Tomik.
>Sojkovec:
CSS. je rovnnako platný titul ako PUDr. ale píše sa Css.

PUDr. = posunovač u dráhy
Css. = Chcel sa stať
MuDr = Majdr u dráhy. Nebo tak nejak.
MUDr. = Momentalne u drahy
JUDr. = Je u drahy
CSc. = Celkem spokojeny cikan
RNDr. = Róm na draze

:-)
Sojkovec: :))
:-)
hjjhcmhmb m
lol... :o)