Nejde mi ftp

Fajn ze uz to jede,ale nejde mi upload pres ftp.Pouze pre html rozhrani a to je dost pracny.Adresare to nacte,ale pak vyskoci hlaska,ze prenos selhal.Jeste v noci to makalo.Miro diky predem za odpoved.
Hmm, mě to jde v pohodě.
To jste všichni v pohodě, ja se ani nepřipojím ( používám Windows Commander )... Poraďte mi prosím někdo, vyskoušel jsem vše...
To je divný, já taky používám WC.:-)
Sit->FTP-Nove pripojeni->URL=www.webzdarma.cz anonymous=0(odskrtnuty)->OK->Login=vkvajgar.unas.cz->OK->Heslo=*
Teda já jsem neměl žádný problémy ani WC, ale standartně používám IW FTP Client, je českej a jetě nezklamal.
Tak nějak.
nejlepsi je vestaveny ftp v mc
Hmm, to bych netvrdil, TC rulez.
Jo wc je dobrej, ale nebeha na linuxu....
Hmm, linux jsem nezkoušel, takže nic.
Tak ho zkus, stoji to za to!
Hmm, ono Linuxu je ale hodněro druhů, kterej je nejlepší, nebo kterej používáte.
Ja pouzivam mandrake, ted mam 9.0 ale slysel sem, ze nekdy je ho trosku tezsi nainstalovat, ale jinak chodi dobre, obecne nejlepsi z mandraku je asi 8.2.....
Jasně, je to free? A jak je to velký?
Je to free a sou to tri CD, ale muzes to nainstalovat na hodne malo, si tam muzes vybrat, co instalujes, ne jako ve woknech.... ftp://ftp.linux.cz tam sou .iso soubory... akorat na linuxu je nekdy probem treba s takovejma vecma jako hry a podobne....
No, to je kámen úrazu.
No co, ja sem to stahoval chvilku.... a v shopu bys to mel sehnat okolo par stovek i s instalacni priruckou....
Hmm, T3?. 3cd, bych stahoval den.
Ale ne, ale mam skoro furt pusteny PC, takze sem vubec nevedel, ze se to stahuje.....
:-D
Mam mistral speed, ale moch bych se pripojit k nam do skoly, napsat tam jeden prikaz a ono by se mi to stahlo, ani bych nemusel bejt u PC a ja bych to pak jenom vypalil....
já taky používám WC a jde to hladce...