Co jste měli na oběd?

Takové téma na odlehčení od "smrtelně vážných" flejmů :)

Já měl dneska česnekačku, pikantní vepřové nudličky, americké brambory a "přízdobu"

Bylo to moc dobré, ale málo pikantní. Ještě že byla na stole pepřenka :)
Silný vepřový steak, zapečený slaninou a sýrem + gratinované brambory se smetanou + "přízdoba"
Suma sumárum 400g...uf. :o)
Zrovna jím špagety.
mirrda: Dobrou chuť :)

LK: Žroute! ;)
www.janickovi-stravovani.cz oběd č.1 :-)
Thalia: Bavorský smažený vepřový řízek? To zní dobře :)
Tak tak, zase jsem si pochutnala ;-) Ale včera to bylo ještě lepší: Plněná paprika, rajská, knedlík... :-))) mňam!
Pizza . . .
chleba se salámem :/
hanyZ: Nenalož si, když to platí někdo jiný. :o)
domaci vdolky, opecena moravska klobasa a fazolka, hamy jako od babicky :}
To mě teda docela překvapilo, jak si tady každý žere jako král ;)

Teda až na chudáka Cyberhounda, soucítím s tebou, kámo...
vyjmecne sem byl u babusky na obede, jinak co da skolni jidelna nebo co ma za menu hospoda za barakem :}
dik ;) uz se nemuzu dockat az vecer dojedu domu a neco si uklohnim :)
Pat: Tak hamy jako od babičky nebo hamy od babičky? :D
od babicky xD
od babicky xD
Moje babička taky vařilo moc dobře, když ještě vařila :/
babicky vzdycky vari dobre, neznam babicku ktera by varila spatne... cim to? :)
Na to je speciální škola. Vysoká Škola Babičkovská (VŠB), obor: vaření sqělých obědů. Každá babička ji musí absolvovat, ale našlo by se i pár výjímek, které se z toho vyvlékly, bohužel...
vyjimky potvrzuji pravidlo :))
Menzovní prefabrikované mleté maso + UHOŘ (univerzální hnědá omáčka ředěná) se syntetickou bramborovou kaší ala epoxydová pryskyřice.

Be Happy...
Čínské kuře speciální chuti s rýží. Pokoušela jsem se sníst to hůlkama, ale v půlce jsem to vzdala a došla si pro příbor :-)
Karbanatky s br. kasi :)
Dnes jsem nemel ani snidani, ani obed, ale mozna si neco malyho dam k veceri, mam pripraveny nejaky suchary nebo neco takovyho. Proste to ma snad 2 gramy a je to uplne bez chuti.