rozesílání sms

Nazdárek.... mám stránky hokejovýho klubu klh-vajgarjh.wz.cz a rád bych vždycky po zýpase poslal výsledek smskou na telefoní čísla, který se zaregistrujou....Jak to udělat aby to fungovalo a přitom moc nestálo... poraďte.....dík
udelat script kterej to posila na sms.cz a ti to odeslou
Mno, SMS.cz je jen takovej rozcestnik pro jednotlivy operatory, temer vzdy je nezbytne vyuzit vychozi branu Operatora, ktera je narvana v nejakem nechutnem iframe. Bohuzel vsak, pokud vim, maji vsichni grafickou kontrolu - je treba opsat text z obrazku do formulare a potvrdit tak, ze jste humanoidni typ inteligence :].

Je vsak mozne obrazek prevest do ASCII podoby (eurotel pouziva proste pismo, zadne klikihaky etc, a vsak je to porad v nejakym GIFu/JPGu) a pak rozsekat na jednotlive znaky a tak poznat, jaky text je treba 'opsat', pak uz jen postnout do php skriptu na odesilani SMS na sajte Eurotelu spolu s cislem a zpravou a padla. Pak nejakych dalsich par minut neni treba overovaci kod posilat znova, ale nevim, jestli uznaji treba 50 SMS behem tri minut, imho to bude nejak osetreny (IP, cookies, sessiony) .. cookies by se daly obejit v pohode, IP/sessiony by se musely resit nejakou proxy, ale to uz neni takova sranda.

Znam jednoho typka co v linuxovy konzoli napise !sms pepa zdar a posle to pepovi, u kteryho ma cislo kdesi nastaveny, smsku 'zdar'. Dela to pomoci ty konverze do ascii, akorat na to pouziva jiny prostredky nez PHP a neni to tak hardcore.

Takze asi takle. Jo a esi by se to nekomu z vas povedlo, tak mi plz napiste - ypkis@rulor.com :]
Ypkis> spatny forum, tady JBSove a visorove nejsou :}