IRC Channely

Nahodou jsem zavital na PC Svet a vidim serial od Ypkise o IRC, trochu jsem ho zkousel (v Mirande) a chci se poptat na nejaky kvalitni channely, nejlepe nejaky kolem xhtml/css/php/mysql apod. #php.cz je nejake mrtve. Diky za rady
na Efnetu jsou GIGANTICKY kanaly #html #php #css .. tam se dozvis uplne secko .. samozrejme je to v anglictine, ale to neni zadny problem.
I na tom #mysql je bezmala 150 lidi.


jinak se nakonekti na efnetackej server
na Efnetu jsou GIGANTICKY kanaly #html #php #css .. tam se dozvis uplne secko .. samozrejme je to v anglictine, ale to neni zadny problem.
I na tom #mysql je bezmala 150 lidi.


jinak se nakonekti na efnetackej server efnet.xs4all.nl (port defaultni a dyztak 6668), najdes me tu na chanu #ibryle a #metal.cz
Jo sorry za ten dubble post ale sem entroval a nejak me to ujelo, Opera to vzala jako potvrzeni formulare :[]
Diky moc, kouknu na to, vypada to zatim solidne.
#lama> stahni mIRC, ma aj vlastni scriptovaci jazyk :}
Pat: Prave mIRC nechci, nelibi se mi, nemam moc komercni veci rad :(
Teda mam, ale ne vzdy.
#lama> mno mIRC je nejelpsi (a jediny pouzitelny) irc klient pro windows. nemas komercni veci rad? a co icq? a windows vubec? prid na efnet #ibryle aspon si to muzem vyrikat real-time
icq nemam rad, mam rad mirandu.
Mi se taky mIRC nelibi. Na IRC jsem byl zatim jen pres nejaky javovsky webovy rozhrani a chci se tam nejak dostat pres mirandu, ktere verim.
rofl
Ypkis> njn
A co MozillaChat?
Sojkovec> fuj fuj fuj :)
Jednoduchy, maly a funkcni :)
Proste useless.