Mercury 2.1 - SW1800W

neviete mi niekto povedat nieco o reproduktoroch Mercury 2.1 SW1800W, ci sa oplatia kupit; aky maju zvuk alebo neaky link na recenziu
dik
Označení Mercury mají výrobky firmy Kobian. Tohle náhodou vím, páč mám doma Kobian základní desku :)

Ty tvoje bedničky jsou tady:

http://www.kobian.com/products.php?productid=379

Nevypadají úplně nejhůř. Recenzi na internetu ale najdeš asi těžko.
Záleží na ceně. nech si je předvést...
o tom kobiane viem; ale recenziu som nikde nenasiel,
preto by som chcel, keby mi niekto povedal, kto ma tieto rapraky, ci je snimi psokojny.
predviest si ich nemozem dat, lebo v mojom okoli su len na objednavku:(
No... mozna nebudou spatne, ale ja bych radsi koupil nejakou osvedcenou kvalitu: Logitech, nebo Creative.

A tomu udavanemu vykonu - 1800 W PMPO bych se hoooodne hlasite zasmal. LOL!

Pokud chces neco levnejsiho, tak treba creative inspire t5900 (5.1).
Jestli chces trochu zainvestovat, tak treba creative megaworks 550 (5.1) thx.

Rozhodne bych nekupoval nejake teacy, nebo geniusy.
U creative mas za stejnou cenu lepsi zvuk, nez u logitechu. Logitechy jsou takove... luxusnejsi? Zapomnel jsem ti doporucit nejake 2.1, takze tady:

Creative chrli porad nove typy, takze jen strucny vypis tech pouzitelnych:
Pokud chces cenu, tak vypadaji solidne nove x-230, nebo stara dobra klasika - inspire t3000.

Jestli chces hlavne dobry design, tak neco od creative z rady i-trigue - ja bych to nedoporucoval, jsou delane hlavne kvuli vzhledu a vetsinou jsou podstatne drazsi, nez nejake "obycejne" (zvukem srovnatelne) creativy treba z rady inspire.

Kdyz uz chces luxusnejsi zvuk, tak bych doporucil treba logitech z-3 (kolem 2600 kc) a jestli uz chces fakt peknej zvuk a vykon, tak bud nejake megaworks creativy (treba 250d) nebo logitech z-2200 thx (oba kolem 4500 kc).
jo, jeste neco:

jestli chces opravdovej extrem, tak nejake studiove repraky, nebo creative gigaworks s750 thx. je to paradni 7.1 sestava. chtel bych je nekdy slyset. to uz je soustava vhodna i pro dobre domaci kino. proste parada.

a kde vsechny sehnat?
myslim, ze by mely byt na vsech lepsich net-obchodech, treba www.alzasoft.cz, nebo www.czechcomputer.cz
dřevěný Genius rulez
Kamenny idiot je lepsi XD
2 mirrda
proboha co mu to doporucujes, pta se na bedny za cca 1000 s DPH! A ty se tu rozepisujes o megaworksech a gigaworksech, to kazdy vi ze hraji urcite lip a kazdy taky vi kolik priblizne stoji to sis mohl odpustit.
Ja o tech Mercury 2.1 - SW1800W taky uvazuju, tak jestli je nekdo slysel sem s dojmi
Jusuf:
v tom pripade creative t3000, ktere se daji sehnat za 1300kc ;) (2.1)