Poisoner ma cechy rad

poisoner je opravodvy vlastenec a kamarad ktery se odvazil prijit na irc xDDDDD imho stoji za precteni

http://pat.rulor.com/poisoner.txt
Good job, krasny prurez nejdelikatnejsich intelektualnich citaci tohoto nadejneho mladika.
.... jo ste dementi
Nemam je rad protoze tu zijou takovy lidi jako vy, a uz se k tomu nevyjadruj
A pardon za ten jazyk za to se omlouvam:)
Jako za vulgaritu, to ze se (mi) nelibi cestina to je jasna vec
Richarde smaz to plz :O)
Uz jsem chtel psat neco inteligentniho, ale nehodi se to, takze zustanu u :
Wow, wow a jeste jednou wow.

Richarde nemaz to, plz-ne-pls-ne-cesky-prs-ne-prosim.

Jsem vlastenec a jsem tvym vyjadrovanim hluboce urazen, Poisonere.

Kdyz udela Pat a Ypkis vyber hlasek, tak to muze dopadnout dost strasne, (na irc radsi nepujdu... :-)), ale prece jenom tohle nevypada jako spatne serazene nevinne hlasky. Tak a ted mas ostudy Kabat. Styd se.
Sytdet se nebudu
Rek sem co si myslim a za to se stydet ne-bu-du
Poslouchat ze v rusku se sere na talir, ze tam vsichni bydelj v popelnicich taky nehodlam
Muhaha, co je to za vtipálka?
nejsem vtipalek
Neříkal jsem vtipalek ale vtipálek.
nejsem vtipálek
Ne-bu-des. Tak v tom pripade by ma necenzurovana odpoved zavanela projevy anti-ruskeho rasismu a to tak, ze silne a proto to se radeji ani nebudu psat. Vzhledem k tomu, ze tohle je ceska domena a jsme tu temer vsichni Cesi, tak jsi vlastne nadaval kazdemu z nas a myslim si, ze by jsi mel byt zarazen na BLACKLIST.

A IMHO jsi a a vubec

Na blacklist s tebou!
Jenze ja nenadaval vam, a na forum to ani nasmerovano nebylo. Az sem to doputovalo s pomoci pata


a klidne nadavej, jak chces, necenurovane jeslti se ti pak ulevi.
A abyste byli radi.



VSEM SE TEDA MOC OMLOUVAM...UZ BUDU HODNY. PARDON.
No nadaval jsi Cechum obecne, ale ze to nebylo na foru to je pravda. Jako obvykle jsem se nechal unest...
:-)
chcete to cely? nadaval vsem cechum a s tim ze cestina sux zacal on, kdyz se setkal s odporem zacal nadavat. a ted kdyz je se to dostalo ven tak se narychlo omlouva. to on ne, to STRANA! xDD
a jak to pise za sebou, _panika_ :}
Taky mám trošinku tenhle pocit. Což teprve až sem nastoupí zítra větší počty uživatelů - dozví se to všichni.
:-0
a docela bych se mrkl i na cely
musel bych orezat to jak tak floodoval :/
Po tezke debate a usmirene jsme si to vyjasnili a dosli k tomu zetentokrat sem zacal ja a ze sem tentokrat byl za toho debila.

jeste jednou se omlouvam

:o)
uz sem ten .txt smazal, nacionalista poisoner byl moc smutny, ale za neci cache nerucim :}
Tak to plz nesirte. Prosim moc :).