klikni: www.fantasie.wz.cz

prosím klikni www.fantasie.wz.cz
Staci jednou, navic ted to neni ani hyperaktivni. Ses s prominutm fakt debil :]
diky!
No, delam to pro tvoje dobro, takze neni zac. Ale to HTML by ses mohl/a naucit (doufam ze si holka, protoze si nedokazu predstavit jak nakej borec dela fansite o nejakym pop-debilkovi)
ha ha ha jsem čaroděj a proklínám tě
Aha, takze dalsi kreten na ignore seznam. Uz ti nepreju nic hezkyho a nehodlam s tebou komunikovat.
luuul Ypkis ty ses vazne mimon xDD jo vojta kotek.. wtf?
Kotek je herec, Ypkisu. Ale chápu, že ho neznáš, když filmy a televizi nesleduješ.
Proste debil, snad este vetsi nez autor ty stranky.
Těžko říct, já Kotka osobně neznám. Možné to je.
Z ty stranky to snad lze naprosto jasne vycist. (nedelal ju von ja vim, von ma svou profi kdesi na vlastni domene co taky nedelal)
Hosi tak ten will je mozna sam samotny OOOOooOOooOOO vojta kotek.
NESNÁŠIM WORD! ..teda jako html generator!
:-! kterej debil to mohl udelat?
:-! zabít!
:-! uškrtit!
:-! rozčtvrtit!
Delal to sam velky god vojta... :>
Ypkis: (pro tebe bez hacku a carek): procitam tvoje reakce. Jsi neprijemny, urypany, hnusny, drzy a vubec. Zacinam te mit rad. Pojdme na pivo! (-;
>>neprijemny, urypany, hnusny, drzy a vubec

a taky zlý, zákeřný a možná dokonce nezletilý...

S tím pivem tedy nevim nevim ;D
hanyZ: určitě nezletilý, je to malý 15-ti letý pádlo
sXmax, jestli je mu jenom 15, tak je to docela kalibr.
Patnact mi skutecne, avsak alkoholu neholduji.

Marek z Markova: A tam to predtim si taky mel napsat bez nich, blbe se to lusti :>
Ypkis, kurna, kdyz jsi tak dobry, tak si sezen prostredky, ktere ti ty hacky a carky zobrazi, nebo aspon vymeni za nehacky a necarky.
Ale bacha na viry, zejmena žš a ť obsahují zvlast nebezpecne casti vrazedneho viru "win".
Takovymi prostredky, po domacku vyrobenymi jiz disponuji (fastclip.zabijak.info), ale nic pro linuxaky :)
No vídíš! Tak si furt nestěžuj, že se to blbě čte. (-;
Mno, porad je jednodussi to precist rovnou bez toho :<