Spuštění Counter-Strike

Ti, co můžete, prosím poraďte, kterým souborem se spoští Counter-Strike. Potřebuju znát cílovou adresu zástupce.

Prosím, odpovězte co nejdřív.

Děkuji...
"..\hl.exe" -console -game cstrike
CS hrajou sami idioti :(
A to je přesně to, co se Ti tu vyčítá, Ypkisi. sice jinde, ale vždyť víš...
Jen rikam muj nazor, proti mirde nic nemam, ale proste PRUMERNEJ hrac CS je PODPRUMERNEJ xD

CS je strasne pomaly, neakcni, skoro nehratelny... takovej Doom 2, to je panecku mazec.
Přestaň už hodnotit ostatní (čti nadávat jim)
Ja proti mirdovi nerekl jediny spatny slovo.
sXmax: díky... pozdě, ale přece ;)
mirrda: dřív to nešlo, sorry ;)

Ypkis: ty jsi fakt ubožák >:o
nic neumíš, v hlavě máš úplně vymetýno a prudíš na fóru, kde nemáš co dělat
absolutně sociální případ
mam chuť si pro tebe Jirko do Brna přiject a ukázat ti jak se hraje CSko na živo
CS sux, a s whoisem moc nemachruj. Krome nadavek/vyhruzek zadny argumenty nevidim, ja se aspon uracil obtezovat se s vysvetlenim proc nenavidim CS.
Ypkis: Tvoje argumenty jsou zcela zcestné - ani jedna z uvedených skutečností není ani částečně pravdivá, jinak by to asi nebyla nejhranější multiplayerová hra na světě nemyslíš?
(promiň, já jsem zapoměl - ty nemyslíš)
Rekni mi prosim, jak muze znamenat 'nejpouzivanost' zvoleneho produktu/veci/cehokoliv jeho ultimatnost (~kvalitu)?

Pop taky posloucha nejvic lidi a je to absolutni sracka. Zamysli se nad sebou. I kdyby, tak vsichni ti hraci budou napdumerne inteligenti? To by jich nemohlo byt tolik.

Pravda neexistuje, a nikdy nebude, jelikoz lidi z ruznych vrstev spolecnosti se nikdy na takovyhle vecech neshodnou.

Ja ti jen predkladam moje myslenky podlozene duvody, ber nebo nech byt.
Ypkis: ty jsi fakt ubožák >:o
nic neumíš, v hlavě máš úplně vymetýno a prudíš na fóru, kde nemáš co dělat
absolutně sociální případ

jj tohle je všechno pravda

A jestli ti Counter Strike připadá pomalej a neakční, tak to je tim že ho prostě neumíš hrát - za to se nestyď
>> CS hrajou sami idioti :(

ne, ty neumíš myslet, umíš jen nadávat na všechno a na všechny (asi nějaká úchylka)

>> 'nejpouzivanost'

ty tvoje pokusy psát česky jsou fakt zoufalý
Takze zadna reakce, snazis se zakryt svou prohru, vyborne.

Ale je zajimave, ze vetsina lidi co CS hraji maji v rukavu jen jednu kartu, a to sice ze je CS nejhranejsi.

Slovo 'nejpouzivanejsi' je samozrejme v uvozovkach, jestli je nevidis, zkus mensi rozliseni.
asi má moc pomalýho kompa, vždyť mu tam nejedou ani Win 2000
Tvuj posledni prispevek je NAPROSTO irelevantni, nedelej si to jeste horsi.

Ale protoze su dobrak od kosti, stejne zareaguji. Za kvalitni pentium 166 bych dal hory doly, jelikoz na tomhle debilnim supervykonnem (1.297 ghz) pocitaci se neda nic hrat. Win 2k by me jely v pohodicce, problem je v nekompatibilite jednotlivych komponent.
aha z toho jasne plyne ze je TOTALNI IDIOT, UPLNEJ VYMASTENEC, umi _HOVNO_ a neuim hrat cs. to vsechno plyne z toho ze ma pomalyho kompa. jj mas zcela pravdu
Pat: sXmaxova prima logika je na nas asi moc slozita :>
jj rychlost pocitace je primo umerna s inteligenci, vekem, zkusenostma a nevim co jeste.. to vi snad jen sXmax..

ti kdo se nekomu posmivaji kvuli jeho slabemu pocitaci, o tech se snad ani nebudu vyjadrovat, ponevadz by o mne ostatni rekli ze jsem zly a nemam to podlozene :}
<HTML>>takovej Doom 2, to je panecku mazec.

to nikdo z oldies age hracu nezavrhuje....
ale uprimne? klavesnici se aimuje asi jako na joypadu ;)</HTML>
Zadnej takovej sem nepise...

Mno, bez vert. mireni je klavesnice v poho. Ale i ten novodobej useless vynalez 'mys' se obcas muze hodit :)
country-streka sux \o/ dopravit se k nepriteli par vterni tam saskovat s mysi umrit/jit dal pro me neni dost akcni. navic umrit a pak desne dloooouhej idle. sux. :}

cube \o/
Ypkis: V každym dalšim příspěvku ukazuješ, že jsi čim dál větší lama. Ani fuknční počítač nedokážeš postavit.

>supervykonnem (1.297 ghz)
tak to lol, si trochu zaspal dobu ne?

>CS je strasne pomaly, neakcni, skoro nehratelny...
Je vidět, že si tu hru viděl max. z jedoucího vlaku. Kritizuješ něco čemu vůbec nerozumíš.

Pat: No Ypkis psal o CS, že je pomalý, což je možný jen na velmi slabym stroji.
Az me prejde zachvat smichu odpovim, pliz weit
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD