oHODNOŤTE MI STRÁNKU

Please ohoňoťte mi stránku! Díky. Je mi 13 a web je to můj první.
nelibi se mi :)
fujtajbl
Mno, na trinact let to ujde, ale chtelo by to.. trochu.. ehm.. udelat prehledny a ne tak preplacany.
Prestan pouzivat ramy a koukni na http://jakpsatweb.cz/
to je vážně fujtajbl . . .
No nelíbí se mi fujtajbl !
Ale no tak, je to prec mladistvi webdesigner, nesmime ho odrazovat... Je treba ho pohanet dal, nikoliv odrazovat..

Matysku nic si z toho nedelej, kup si knizecku o HTML, nahod notepad a jed. Jednou z tebe bude velkej koder.
Mates, na poprvé super, je pěkné, že víš, co udělá to, či ono, když to nakopíruješ do své stránky. Určitě sis vyzkoušel spoustu blbinek a možností html, js a css. Potud super. Existují ale ještě jiné oblasti, dost důležité (ne-li nejdůležitější) pro tvorbu www a to jsou estetika a typografie. Ať si kdo chce co chce říká, ale správně typograficky a esteticky stvárněný web (byť ve wordu) je podle mě lepší jak bůhvíco supertechnologiema xhtmlXY strict supervalidní, co je po stránce typografické a estetické naprosto hnusné. Takže se zkus poohlíndout po této cestě.

Stručně k tvému weby. Rámy jsou sice fuj, ale není to taková hrůza. Daleko horší jsou marque a hýbací záhlaví (za to bych střílel). I když to na první pohled vypadá velice dobře, už na ten druhý je to nic moc. psaní do status baru je podle mě ta úplně největší zhovadilost. (mám mozillu a ukazuje semi to tam i když jsem na jiné stránce (jiný tab))

Asi by to chtělo vylepšit barvy, černá, žlutá a červená jsou dost oči drásající (aspoň moje).
Hýbací obrázky (viz marque)

Do hlavičky je dobré dát informaci o kódování (tvoje bude asi windows- 1250), mnozí si pak nemusí u každé stránky přepínat zobrazování, aby se jim tam neukazovaly otazníky místo šžť a pod.

Nějaké odkazy na úvodní stránku by se v jednotlivých sekcích taky hodily.

Ale! Obsah je dobrý, převzaté věci bych moc nepublikoval, tam stačí odkaz a názor. Úplně cool je sekce "třýdní vjeci". Tohle rozvíjej a budu ti na stránky chodit denně. (-;
MzM: Díky za upozornění. Básničky jsou fakt lolec rulec a vůbec xD

...

Skupinka oddaných zbyla,
bez Mojžíše vyrazila.
Zemi zaslíbenou vidí,
asi kolem stovky lidí.

Žijí si tam v blahobytu,
všichni v krásném velkém bytu.
Problém se tu nenaskýtá,
vždyť ve spíži visí kýta.

...

V jedenáct si dali sraz,
pod nini byl sráz,
a za okny mráz.

hrdinové se v dívčím pokoji sešli,
za dvě hodiny učitelky vešly.
Rytíř na posteli šel smrti vstříc,
schovaných však bylo víc.
Jeden pod postelí leží,druhý za peřiňák běží.
Dalším před ním dí,
jak rytíř na posteli musí do svého pokoje jít.

Ještě jednoho našly učitelky,
toho,před nímž byl peřiňák velký.
Ti dva zbylí přes střechu,
bez pomoci kompasové střelky,
a bez dechu,
do svého pokoje zašly,
do ředitelny nešli.
...

Muhahááchechtychecht! Gooood! A takových je tam víc :D
Ypkis, podle me se Terikovi nelibil ten nazev "fujtajbl"....