Ypkis

Pre moderatorov: hodte prosim vas Ypkisa do black listu, chem si tu nieco precitat a musim cakat kym sa mi naloaduju tie tony jeho spamu, uz ma to stve :((
Jj, do black listu se mnou, jsem vasi totalni 'demokraticke' vlade nepohodlny, protoze prinasim nikym neovlivneny objektivni pohled na vec.
Ypkis: hlasování je demokratický!

taky hlasuju pro black list pro stále jen spamujícího Ypkise
Asi takhle - svět by byl krásnější nebýt opruzujících lidí, ale byl by potom zajímavější?
Predevsim demokracie neni demokraticka, nestavi na kvalite cloveka ale na poctu lidi XD
Proxy je dost... Az me opravdu nebude chtit vecina, ne jenom 'spicka' wz, odejdu s cistym svedomim...

A hlavne ti co sou pro nebudou hlasovat, zajim a to jen skalni odpurce :]

Mno me to je jedno, Richard stejne neni zadnej debil..
>> Predevsim demokracie neni demokraticka, nestavi na kvalite cloveka
ale na poctu lidi

Mas pravdu. Jenze vymysli dokonalej system. Ja tvrdim, ze takovy neexistuje. Soucasny system je preci jen to mensi zlo (zatim).
Jeden americký prezident (Roosevelt?) řekl: » Demokracie je ten nejhorší politický systém. Bohužel jsme zatím nic lepšího nevymysleli. «
Mno, zlata totalita, Risa rozhodne XDDD

Btw, nechce nekdo nakodit poradna.webz.cz? Lummeri by tam psali svoje dotazi a hektori by odpovidali, php & mysql powered, moznost vyhledavani pro lummiky, imho by to lidem mohlo pomoct vic nez tohle forum. a dal bych to jako pinned na zacatek tohohle fora.. by mira snad prikodil :]
K cemu to? Stejne budou psat sem, jak se ptat tam. Lidi nejsou schopny ani RTFM ani prohlidnout blbej FAQ.
Tam vlezou, klepnou, a dostanou jednu KVALITNI odpoved, a k tomu jeste odpovedi dalsich lidi poverenych odpovidanim a minidiskuzu. Kdyz to bude pinned, POKUD CHCETE S CIMKOLIV POMOCI/PORADIT, klepnete sem, lidi snad nebudou uplni idioti.
Autor: Ypkis (---.home.nbox.cz)
Datum: 29. 11. 2004 14:25

CS hrajou sami idioti :(



Co já vim, tak Richard hraje CS ;)
Ale nepohrda doomem 2 a imho se mnou i shodne ;] taky nema rad diakritiku :>
> Predevsim demokracie neni demokraticka, nestavi na kvalite cloveka ale na poctu lidi

Právě, že demokracie demokratická je. Je pravda, že její největší slabinou je volební právo ichtylů, ale lidstvo zatím na nic lepšího nepřišlo.

Zřízení, které staví na nějaké "kvalitě člověka", se myslím jmenuje aristokracie. Ale ta by taky nefungovala, protože... kdo stanoví kvalitu člověka? Bůh neexistuje, a tím míň takový, který by komunikoval :-) A jakákoli menší autorita je pro tohle nepřijatelná.
Pokus o pohled z jiného úhlu:
1. - Blbec je tvor s nízkým koeficientem moudrosti.
2. - Šablonu blbce si tvoří každý subjektivně.
Varování: Odstraním-li všechny blbce, logicky se stanu blbcem já.
Závěr: Moudrého člověka by měl blbec vlastně potěšit.
Zdá se mi to, nebo šel Ypkis do sebe? ODpovídá k věci, s jeho názory se dá dokonce i souhlasit, a nezastává typickou pozici "Ypkis versus zbytek světa"......
Nezbývá mi než tě pochválit Ypkisi :-)
Sice jsem chtěl hlasovat pro blacklist, ale zatím se asi hlasování zdržím...
<HTML>Proc blacklist?
Za to ze nekdo vyjadri svuj nazor?
V diskuzi PHP pod autorem Ypkis za poslednich 180dni neni podepsany nikdo a pokud sve nazory pise do diskuze Mimo téma nevidim v tom problem. Kdyz zalozil thread "Screenshoty desktopu" tak se na to slo podivat dost lidi vcetne me, zadne spamy v tom nevidim.
Ja sve nazory pisu take bez servitek i kdyz trosku jinym stylem a v blacklistu nejsem :)</HTML>
:=) Na ten konkretni navrh bych zareagoval variantou nadpisu FAQ - poradna a vyreseno.
:=) Demokracie neni zas tak blba, ale tezko je v ni, kdyz ji nekdo zneuziva (a to je prakticky furt)
:=) K osobe Yp*se uz jsem se vyjadril jinde a pro jeden "slaby okamzik" svuj nazor (prozatim) nemenim
Já nevím, mě sice Ypkis taky občas s... , ale k vůli tomu bych ho nějak neutiskoval. Jenom doufám, že mu to jeho sebevědomí vydrží ještě hodně dlouho a přeju mu pevné nervy, až narazí na někoho, kdo je debil a má moc.
MzM> ypkis je moc vychcanej aby na tom pohorel :)
Pat (---.olizal.cz)...
Zdenek (---.jeVelkyVtipalek.ze)..
Ne, jen se nenápadně snažil vyjádřit svůj názor ;-]
mysli si co chces, ale ypkis je muj kamarad a budu vzdycky stat na jeho strane, i za cenu toho ze si znepratelim vsechny na tomhle foru. navic ma pravdu :}
Pat, jenomže když dojde k hrubé síle, vychcanost nepomůže. Můžeš dostat přes držku, i když jsi vychcaný jak mraky. A když se rozhlídneš po zeměkouli, tak rozum a úsudek rozhodně nevládne...