Konkurence a změny na wz ...

Co myslíte konkuruje někdo wz ?
Dalo by jse tady něco upravit dobrá a nová stránka je :
http://www.websnadno.cz
Znáte ještě další ?
Omlouváme se. Ale vzhledem k nároènosti celého projektu, není prakticky možné zabazpeèit bezchybný chod generátoru pro všechny prohlížeèe. Proto prosíme aby jste použily Vaš Internet Exlorer. Pokud jej nemáte, je volnì ke stažení na stránkách www.microsoft.com

HO HO HO :D
Omlouváme se. Ale vzhledem k náročnosti celého projektu, není prakticky možné zabazpečit bezchybný chod generátoru pro všechny prohlížeče. Proto prosíme aby jste použily Vaš Internet Exlorer. Pokud jej nemáte, je volně ke stažení na stránkách www.microsoft.com.

Už tímhle pohořeli...IE kvůli nim tedy spouštět nebudu. :o)
Tak to opravdu nemusím.
... aby jste použily ...

Chápejte, je to pro <nonvisible>světlohlavá</nonvisible> děvčata!
Teda, tolik hrubek a překlepů v nějakých čtyřech větách. Imho profesionálové jak se sluší a patří! ;D
Navíc psané "češštinou" spisovnější než spisovnou:
... aby jste ...,
to oceňuji, ty ole!
... možná by to chtělo novou sekci, třeba "Kuriozity", nebo tak něco
chudák Opera se mi málem osypala :)
Už se stalo.

Ale je tam jedna vychytávka. Platí pro operu. Zobrazte stránku. Změnte si identitu "Opera" na "MSIE 6.0" a znovu načtěte. Vidíte ten rozdil?

Tomík.
jojo, nepozornost jako........ jako něco velkýho :D
Na takovyhle stranky ze zasady pecu, je ovsem smutne ze tvurce obsahu je castokrat inteligentnejsi nez tvurce webu, a tudiz se clovek nedostane k tomu co chce a mozna by tam bylo i neco zajimavyho :D
to je hustý!
Chudák já arachnofobik, ten lezoucí pavouček je opravdu <ironie>roztomilí</ironie>.
Jinak jsem tam tak nějak ani nenašla, kolik mega a jaké služby nabízejí.
abych to tak řekl... čichám čichám lamovinu :-)
Uz se tam stehuju.. :)
hehe:D
To jsou ale machři. Ani to neumí pořádně detekovat prohlížeč. Změnil jsem si user-agenta a ejhle! Dostal jsem se tam...

Navíc i na takový jednoduchý věci, jako je formulář musí používat javascript. To je fakt neskutečný. Zajímalo by mně, kdo u nich hostuje...

Terik >> Nene, WZ je bezkonkurenční. Co se týče websnadno, může to být konkurence ledatak 1/1(a nespočetně mnoho nul).

FBI ... to není konkurent. Je vidět, že tu jejich prezentaci jednoduše odflákli, chtějí z toho mít jenom peníze. Navíc začínají zhoršovat své služby (nezávislý průzkum freehostingů).
>>Omlouváme se. Ale vzhledem k náročnosti celého projektu, není prakticky mo�né zabazpečit bezchybný chod generátoru pro v�echny prohlí�eče. Proto prosíme aby jste pou�ily Va� Internet Exlorer. Pokud jej nemáte, je volně ke sta�ení na stránkách www.microsoft.com.

Jo , IE je nejbezpečnější prohlížeč, ty ostatní nezabezpečený, jako např. Mozilla a Opera, jsou natolik blbý, že není prakticky možné zabezpečit bezchybný chod generátoru.... jen tak mimochodem, jakýho generátoru?
hehe, to je blbost
prinutil som sa spustit infekal exprdel a vytvoril som si stranku Browser to kontroluje len pri generatori, stranka ide v comkolvek, viz:

www.wzrulezz.websnadno.cz
LOOL, jde tam vytvořit i diskuzní fórum :o)
http://3w.websnadno.cz

Sem prostě nevodolal :)
> jen tak mimochodem, jakýho generátoru?

Generator chyb. Maji knihovnu error_generator.dll verze 2004 primo od M$ :-)
Ano, jediný generátor, který tvoří chyby opravdu náhodně, nikoliv jenom pseudonáhodně, jak to dělají konkurenční produkty. Skutečně, nikdo jiný nedokáže udělat chyby věrohodnějšími a reálnějšími, než právě error_generator.dll 2004 od firmy Microsoft! Objednávejte nyní ihned na videokazetách a VHS! Jen za pouhých... dvě stě tisíc korun, tož kurňa, nekupte to!
Chcu milion kusu, ale zaplatim az dojdou...

Vladimir Kozeny
PO Box Gold Street 4890
Bahamy

Tohle budou unixori kupovat po tuctech, nic takovyho jejich OS neumi, kseft je kseft.
Vladimir? Ja myslel, ze se tenhle soudruh jmenuje Víťa :)