Najlepší Web Builder

Čo si myslíte, ktorý je najlepší? Alebo Váš najoblúbenejší? Používal som FrontPage ale vytváral hrozný bordel a tak som opustil a prešiel som na 'ručné' písanie.

Momentálne používam Antechinus PHP Editor a som spokojný. Aké používate vy?
stejne tema uy tu bylo
Dovolím si předpověď:

15% - notepad
45% - PSPad
5% - AceHTML
5% - HomeSitePro
5% - Macromedia Dreamweaver
10% - FrontPage
5% - MS Word
10% - něco jiného

a moje odpověď
Nípal - CodePad

btw, už si myslím, že se tu o tom někdy mluvilo... :-/
já používám notepad (rychlost), Dreamweaver (správa stránek), Maguma studio (pro debug), Total Commander (FTP), Quanta+(linux rulezz),... Proste podle toho co hlavne zrovna potrebuju. Ostatne, stejně je to o psaní zdrojáků, takže stačí když to umí psát. PAk se hodí i zvýrazňování syntaxe, doplňpvání názvů fcí, proměnných apod, ale nutné to není :)
Notepadu dej 60%, PSPadu 25% :]

frontpagisti/wordisti budou mit strach promluvit :}
<best>Notepad</best> + HomeSite na nějaké ty hromadné záměny, vyhledávání a delší texty (ale jen v Edit obrazovce). Jo - a taky Word, ale ten jen na psaní textu a případně první úpravy tabulek, které někde dostanu zadané.
PSPad rulezz.
Jinak pro přenos přes FTP používám FlashFXP a na grafiku A. Photoshop 7.0 CZ :-)
99% GHE
Word 5%? to jsme na tom tak špatně? to snad ne...
Ja pouzivam FrontPage a viem, preco dostal len 10%. V nom sa daju robit len zakladne funkcie. Planujem sa do buducnosti naucit PHP, lebo HTML nie je bohvie co. A Word? Ten vobec nepouzivam. Ked uz chcem nieco napisat, tak cez Excel :).
a co notepad to radši než v excelu piš v notepadu
No, word a frontpage sice delaji HTML, ale zdrojak je plny zbytecneho balastu (kdo jen tohle slovni spojeni pouziva? :)) Neni nad to psat zdrojak rucne...
funous ma pravdu. Ja si pekne includujem všetko a potom v tom nemám chaos.

Ja ani neviem ako som sa naučil v PHP, proste som zistil že sa to podobá C++ (funkcia () {} , všade bodkočiarka, rovnaké smyčki) v ktorom mám základy a potom to už nebol problém. :)
PHP - Zend
XHTML a CSS - PSPad, TopStyle
Notepad, PSPad pouze na konverzi kódování a kontrolu HTML.
vim :-)
Majkls> emacs
vim, emacs, to je jedno, oboje je dobre
Xara Web Style nemá ani jedno procento? Fňuk!.. :o)
Dělám v notepadu, když něco potřebuju narychlo, tak v editoru Mozilly, ale to jen málokdy, protože mi to vždycky zruší všechny include na stránce... :(
#lama> JAK TO MUZES RICT?!? xD xD xD
Já jsem měl nedávno ještě FP. Ale teď používám PSPad.
ja is myslim, ze veci ako FP su uplne nanic...
radsej rovno notepad a i. ja pouzivam Homesite, a som spokojny