Vesele Vianoce

Vesele Vianoce a stastny novy rok 2005 Vam vsetkym.
vanoce sux
To už sou vánoce?!
Safra, sem ráno přemíšlel, jestli nemam nějaký takovýhle thread založit....a zas mě měkdo předběh......

Takže Merry Xmas a PF 2005 všem :)
Pour féliciter 2005 ;)

(Myslím si, že mnoho lidí neví, co akronym PF znamená. Zde to máte - je to prostě francouzské blahopřání - "Blahopřeji k r. 2005" - teda, možná že Michael Le by to věděl přeložit líp)

Jinak Vánoce (s malým v se psaly za komunismu) imho nesux, aspoň si mohou všichni odpočinout a dostat ještě nějaký dárky ;)

Veselé Vánoce!
Taky přeji veselé Vánoce ;-)

Pour féliciter 2005 znamená doslovně to, co řekl Nípal. No, kdybych to trošku expandoval, imaginárně to znamená, přejme štěstí roku 2005. Pod tím si můžem představit pečené kuřátko a nějaké to chutné víno :D
jj taky všem přeju VESELÉ VÁNOCE ! a ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK ! . . .

A Vánoce nesux !
Tak když už teda ty V(!)ánoce, tak taky přeju všechno to, jako ostatní... (nerad se odlišuju... ;-)
Rád se odlišuju, ale hezký Vánoce Vám popřeju taky.
Víte, že v Americe nosí dárky Mikuláš?
milster: Kecáš. Ve Státech nosí dárky Santa. Tys ještě nebyl v kině na Polárním Expressu ? ;)
Santa Claus = Saint Nicholas = Mikuláš
vanoce SUX STASTNY NOVY ROK vanoce je nejvetsi hovadina ale Silvest je great
Taktéž krásný christmasy a new rok
Jojo, VV a ŠťNR (-;
Harel Minek Kácha: uz te vidim, jak tohle rikas v peti letech
milster: A já si vždycky myslel, že Santa je Santa a Mikuláš je Mikuláš. Byl jsem oklamán. Tak kdo mi donese dárky, kua? Na Ježíška nevěřím, ale bude-li to nutné ...
Ještě ti zbejvá děda Mráz. A proč by ti nemohl nosit dárky Mikuláš?
Pánové, já žiju v Čechách, víte? To je tam někde ve střední Evropě, víte? Vy to tám neznáte, ale od nás je ten Jágr, víte? Aha, vy nevíte, že je Čech. A Havla znáte? Tak víte kde jsou Čechy? Ne, v Jugoslávii to není... No dobře, nechám toho, nemá smysl vést pomyslný rozhovor s Američanem.

Ale u nás v Čechách (a na Moravě a ve Slezsku) nosí dárky Ježíšek.
Pokud chci, aby mi je nosil Santa, budu potřebovat letenku do USA.
Pokud chci dědu Mráze, zajedu se podívat vlakem do Vladivostoku (cestou poznám skutečný mráz).

Ale to nejsou všichni. Třeba ve Finsku mají ještě jinačího páprdu... V Africe by byl červený tlustý páprda okamžitě roztrhán na kusy nějakým lvem, v Austrálii se Vánoce moc neslaví (jsou v létě, víte?) a JV Asie Vánoce moc nezná (ale mají třeba jiné svátky)

Otázka k zamyšlení: Víte, kdo nosí dárky ateistům?
Já sem ateista a dárky mi nosí Ježíšek. Ježíšek nikoho nediskriminuje.
milster: Mikuláš už mi donesl nějaký perník a ovoce. Pochybuju, že přijde podruhé :-(

Nípal: Nevím, kdo nosí dárky ateistům, ale třeba satanistům prý nosí dárky Antikristíček.
>> Harel Minek Kácha

Kanče, Hubo, Tajnej
k tým sviatkom:

Prajem Vám všetkým z celého sdrca k Vianociam a do Nového roka 2005
všetko to, čo prajete Vy mne.

PMSN (IMHO) Vianoce = Sviatky nakupovania
Pořídil jsem si pod stromeček první infarkt ... no co, věk už na to mám a Horníček měl pravdu - Liberecká nemocnice je skvělá (personál).
Vám přeji něco mnohem lepšího, nějaké pozitivní události - štěstí, zdraví, hodně přátel .......................... :)
Taktiež :
<wish>Všetko najlepšie!</wish>
BTW: Vianoce sú super, konečne odpočinok!