Soft na zkresleni zvuku

Zdravim,
nevite nekdo o nakym softu, kterej dovede zkreslit zvuk primo na vstupu, bez nakyho konvertovani... Jde mi hlavne o kytaru... Diky
Toto umí snad každá trošičku lepší zvukovka. Aspoň moje sb live, dva roky stará to umí.
Hmm, diky ja mam zvukovku starou 7 let, takze :)
Jsem nasel nakej FX Box, jenze ten ma strasny latency
No, sb live, by se měla dát pořídit tak za 400,- když nebudeš chtít zrovna creative...
MzM: Copak SB Live vyrábí i někdo jiný než Creative? :o
sb live asi ne, ale něco s podobnými vlastnostmi (alias s chipem emu10k1) určitě.
Polštář nacpanej do zvučících úst taky funguje dobře na zkreslení. A je velmi soft...
A jak chceš polštářem udělat overdrive efekt na kytaře? Budeš s ním mlátit do kytary a řvát hraj, hraj! ? (-;
Určitě by to šlo a "hraj, hraj" by to chtělo udělat nějakým zacykleným programem...
Zrovna včera jsem u kamaráda viděla Voice Changer: http://www.studna.cz/2122/Voice-Changer-Software-(AV-VCS)/

Nevím, jestli je to zrovna to, co máš na mysli, ale užila jsem si s tím spoustu srandy :-)
Freya: Díky za tip!

bmw. Kdysi před stošedesáti lety existoval na atarku prográmek Blekota a ten uměl "převyprávět" zadaný text. Užili jsme si u toho notnou dávku pubertální legrace:) Ještě teď to slyším: Mamýý, tatýý, dedóó případně picóó.

Diakritku nějak nezvládal . Ypkis by ho měl rád:)
Me se libil ten speakerotlam co sem mel na 486tce.

Dyz neco umi s i bez je to np, ale dyz jen s, tak ZABIT!
Ypkis: V poho ;)
Ypkis, kazdy nemuze umet vsechno, ty taky ne.