Nefunkční upload souborů!!!

Marně se snažím buď přes FTP či WEB natlačit svoje soubry na WZ. Sice to jako jede, ale potom když to chci stáhnout, tak se mi stáhne třetina, půlka nebo skoro 99 procent ale pak to spadne...

Nevíte co s tím???!!!

Díky
To mi taky delalo, ale i za normalniho provozu... Ted s tim problem nemam... Jestli to nebude tim, ze sem v tehle dobach zacinaj lidi cpat co nejvic svych souboru a vsichni najednou, tak to muze byt zahlceny - tipuju...
taky mi to přes FTP nejde. Sice se připojím, zkopíruji na 100% , ale na webzdarma nic není..... A přes web je to vo ničem, to bych umřel tolik souborů.... Vám ostatním FTP funguje?
Jo celkem v poho
NO já s tím FTM nemám tyhle problémy až na rychlost přenosu. Je to pomalý, ale nedivím se tomu, je to zcela logický.
Takže kluci, opět jsem to zkoušel a furt nic.. Pro orientaci v čem jedu.....:

GET ftp://bxclub.web2001.cz:@ftp.webzdarma.cz/ HTTP/1.0
Host: ftp.webzdarma.cz
User-Agent: Mozilla/4.0 (compatible; Wincmd; Windows 95)
Proxy-Authorization:
Connection: close

a objeví se mi vždy níže uvedená hláška když chci cokoli dělat s adresáři na webu, a nebo jen přidat další...

HTTP/1.0 501 Not Implemented

Čím to může být? Nevíte někdo? Dík
<HTML>> GET ftp://bxclub.web2001.cz:@ftp.webzdarma.cz/ HTTP/1.0

co to ma delat ?</HTML>
Sorry miro, ale nějak jsem nepochopil otázku?
ten odstavec co je výše jsem zkopíroval z toho co mi nahlásil Wincmd z adresáře viz:

HTTP/1.0 200 OK
Copied (28.11.2002 22:17:31): http://ftp.webzdarma.cz/ -> C:\WINDOWS\TEMP\FTP1194.TMP 34 811 bytes, 1171.9 kbytes/s


Tohle mi nahlásí wincmd když se připojím přes FTP.

kopírování vždy na 100% ůspěšné, ale fyzicky na WZ nic nového nepřibyde.
Mazat aneb vytvářet adresáře pomocí ftp mi nahlásí opět:

HTTP/1.0 501 Not Implemented


co s tím?
podotýkám , že přes proxy jedu teprve 14 dní a v pohodě , předtím na modemu taky , ale teď je někde chyba.
Předem dík za info..


PS: Ať se ti daří při opětovném rozjezdu WZ a já osobně za sebe Ti musím říct, že nemám důvod odcházet....
Už mi to fungujeeeee. (F5 nemá chybu přes FTP)