kritika

co rikate na stranku pistolky.wz.cz ?
STRAŠNÝÝÝ

To tě doma neučili že stránká má začínat a končit ?!
No jinak tabulky - to se ani nedá hodnotit. A vůbec tam nemáš doctype, nebo nějaký meta tagy . . .

Ta úvosní stránka s tim obrázkem je taky strašná - a celkem dlouho se načítá (alespoň že je ten obrázek veprostřed)

nauč se nazpaměť http://www.jakpsatweb.cz/
Designově velmi nepodařené (celkově).
Tabulkový layout bych tak nezatracoval, lepší pěkný tab. layout než rozhozený CSS layout, zvláště pro začátečníky, protože naučit se psát RUČNĚ tabulky je jednodušší. Ale použití CSS pro vše ostatní je nutností!
Ke kódu se ale vyjadřovat nebudu, stačily mi špeky podobné tomuto:
<font face=times new roman size=2>
no chudak autor mohli byste jit na mou stranku rezba.borec.cz a na hlavni strane hlasovat v ankete pro moznost 3? moc byste mi tim pomohly...
Ne, sorry, na takových stránkách hlasovat nebudu. A už vůbec nechápu proč chceš takhle zmanipulovat anketu, tím tak trochu (trochu úplně) ztratí svůj význam.....
BTW sežeň si jiný program na tvorbu anim. gifů ;-)
muj kamos strasne chce abych obnovil anketu s autama ale protoze je jeden z mich nejlepsich tak mu nechci do oci rict at si treba skoci do zdi tak mu chci ukazat ze to neni moc oblibeny...
mych jako mladych
hum tak ne :}
nevite kdo vyrabi/vyrabel grafarny SiS stahnul jsem si ovladace ale ty stejne jako zakladni windowsacky (98) umej jenom 16 barev tak bych chtel zkusit nejakou oficialni stranku...
Musím říct že volba barev čerrná+šedá+bílá mi do toho docela sedí. Ten zdrojový kód to bude ještě chtít dopilovat... Opět chybí znakovka v hlavičce. Možná ještě trošku jiný fonty na text. Ale jinak pěkný.
podivny kod... u kazdeho odkazu onmouseover onmouseover blablabla... ja to tam mam jednou a staci to bohate... v CSS vis co to je?
no hlavne ze kdyz bude clovek hledat neco o sex pistols tak to najde
mam problem ze jsem zformatoval stary komp a nemam ovladace a nemuzu je najit ani pres google a kdyz bych tam dal winXP tak tam jsou byla by velka blbost dat na P433mHz a 192 ramka windows XP? asi jo zejo?
skaffe - chybička se vloudila - dnes je středa 5. 1. 105 :-)

A znovu jsem narazil na ten nesmyslný zákaz označování textu, znovu by se mi to hodilo a musel jsem kvůli tomu zakazovat JS.
no jo to uz sme resili ten jS... heh my dva pokazdy zmenime tema diskuse LOL.. ja vim ale jaktoze se mi datum zobrazuje good a vsem ostatnm bad? mam javu jinou nez microsoftí