XP

je velka blbost dat WinXP na P433 s pameti 192?
nevite kde sehnat ovladac na SiS 600
ne me to funguje na 633 mhz s 128 nejpomalejsi ram... hraju na tom doom3 v klidu 20 fps na stredni detaily...
me chodi na 500 mhz v pohode, dulezita je pamet (mam 384), sly i se 128, ale nic moc
pozor, jestli je SiS grafika, tak tam byva sdilena pamet a chce to zjistit kolik sezere z ram
(mel jsem prvni Pentium se SiS a s 32 MB ram - hruza)
skaff: A v jakém rozlišení? 120x90? ;)
Ne, vážně XP běhají na (skoro) všem. Jen trochu déle nabíhají, ale je to snesitelné.
Tom: No, spíše mě překvapil Doom3 na 633MHZ/128RAM ve středních detailech. Jasně, že XP rozjedeš (rozejdeš, rozplazíš?) i na 64MB a třístovkovém celeronu.
Triko Coracken: naprosto v pohode, jen doporucuju vypnout skinovani a takovy ty serepaticky efekty a pujde to uplne v poho, ani start nebude trvat tak dlouho, kdyz si zdefragmentujes disk.
Na mém PII 266 MHZ se 128 MB RAM (66mhz) se nahodily za asi 1 minutu. a normálně jsem makal v modelovacím programu
no to prehanis REPLICATOR.... na tyhle 600 masine sem spustil cinema 4d a teda pracovat normalne se v tom neda... jo a hanyz hraju (nebo hral jsem dokud sem nezistil ze je to o nicem) na 1024
Replicator: To sou pěkný kecy, na mý bejvalý 266 startovaly W2k bezmála 15 minut.
Jo ale on mluví o XP a ty o W2000 a to je co se týká nabíhání pěkný rozdíl.
Dál taky závisí na kvalitě HDD a jeho fragmentaci....