Krása češtiny

"Já se na tě vyseru , ty hajzle!"
Tonya: dodatek: » ... i kdybych se měl pos... «
ad Nípal: Já počítač zavírám, on má dvířka a to si vůbec nedělá srandu - to je pravda!
ad hanyZ: Máš na svým webu - retro styl (to je dobře, jsem takový staromilec i když třicky nepamatuju) a na pozadí nádherního veterána (takový auto bych chtěla, veteránky miluju i když nikdy nevíš kdy ti to chcípne). Hezký, moc hezký.
A nedělám srandu!
Tonya: Dík! Již brzy nadejde čas, kdy se stránky předělají a přesunou na vlastní luxusní doménu. (Bohužel to samy asi nezvládnou :-/ )

mmchdm. Ten počítač, co se kouše, je můj vlastní nabušený stroj (duron inside:)
Těší mě Athlon XP Inside (jsem takový staromilec, že i můj počítač se mnou souhlasí a musí mít aspoň procesor staršího data).
Hehe, PII 400 Mhz, a šlape jak hodinky, až na ty wokna...
Wokna se hoděj, co když někdo veme kámen a hodí s ním. Co si pak dáme do rámu? Václava Klause? Nebo už dokonce Špidlu? Jestli jo tak jdu radši bydlet pod Karlův most!
klaus ten je muj nechte ho bejt nebo se tom nastve :))
:-D
tonya: já si tam dám motor, přidělám kola a odjedu z téhle banánové republiky:)
skaff: Myslíš, že Tonya ví, že Klaus je žid? ;)
A jaký ještě znaj ména? Kohn, Lederer...
Posluchaj goddard, kampak si chtěj dát ten motor? Aby je to nebolelo. :)
Do rámu, ale malej, aby je to moc nestálo:)
Pusťte si na chvíli fotbal a začněte komentář brát doslova. Myslím, že to nemá konkurenci...
A natočte si k tomu vodu;)
> Hehe, PII 400 Mhz, a šlape jak hodinky, až na ty wokna...

PII 400 Mhz SLAPE, odkdy procesory provozuji prostituci.. :}
Pat: od té doby, co se u nich uvádí to číslo v MHz. To totiž není frekvence, ale koruny na hodinu.
Zaujalo mě, když Marek konstatoval, že "prolízá web" (lízat)
No jo, je to moje stará kuvička:))
Já jsem právě otevřel (dveře) Windows, ale oni se za chvíly kousli do ruky.
spíš do rámu ne? já bych je někdy nejradši vysklil...:o
hanyZ: nevim tak mu to rekni ale to nepochopi :)))
skaff: kdybych ti ten motor nacpal tam kam chtěl hanyz, tak by ses tak blbě netlemil woe. ještě týden bys sral rajskou;)