Jára Cimrman

Hlasujte pro Járu Cimrmana, aby se stal Největším Čechem. viz. http://jara.nanic.cz
fuj jara cimmrman
pois0n> fuj pois0n. Jara Cimrman r0x :D
Jara Cimrman na hrad!
Kdo je Jara CImrman?
meca> genialni vynalezce, hudebni skladatel, ucitel, gynekolog amater atd.. jednoznacne nejvetsi cech.
a hlavně je to imaginární postava:( ale stejně bych pro něj hlasoval
simon> tak hlasuj :-)
fuj cimmrman sucker sem ne neho cumel jak sem se nudil a malem sem neusnul kua
njn, někdo se pobaví u "zábavy" na Nově, někdo u Cimrmana... (patřím k druhý skupině a JdC jednoznačně ruleZZ)
Jara Cimrman vs. Petr Novotny
Ono ona to je spíš zásluha Divadla Járy Cimrmana, jmenovitě Smojlaka a Svěráka. Díky jejich specifickému humoru je Cimrman takový jaký je. Filmy jsou podle mě o ničem, ale jejich divadelní představení stojí za to (půlka přednáška, půlka hra napsaná jakoby Cimrmanem).
Humor je svým způsobem intelektuální, založený často na slovních hříčkách. Viz rytíř Smyl Flek z Nohavic (a čím vám to pustilo?).
Jara Cimrman je IMO Nejvetsi a Nejlepsi Cech, ktery kdy v teto zemi zil...
To zase bude ve světě ostuda, jestli si zvolíme za největšího Čecha imaginární osobu. :os
Nic proti Cimrmanovi. Baví mě dost pravidelně.
legrace mohla byt kdyby tehda vyhral Slavika Rudy Kovanda xD
Jakapak ostuda, volbou osobnosti se taky voli obraz, ktery nam pomoci reklamy a propagace nekdo vymaluje do mozku a ne ten clovek.
Ja jsem pro Jaru.
Nevím co se má v téhle anketě volit, od Slavíka & spol. ji moc nerozlišuji, ale pokud se to jmenuje "Největší Čech" a vítěz jde do podobné, mezinárodní ankety (soutěže?) a ČR tam bude reprezentovat Jára C. v závěsu se Švejkem a Sámerem, tak to bude síla. :o)
Nikto nieje bez chyby (teda s výnimkou Boha a Járy Cimrmana).
BTW: obaja sú imaginárny.
Jára Cimrman afaik nejaky ty chyby mel. treba slabou pamet: "jeho pametovy kvocient byl 0,03, coz neni mnoho. je to jen a malo vic, nez ma delfin."
Pat - Petr Novotný se s Pokojným mužem nedá vůbec srovnat! Novotnej je jen trapnej žvanil co teď nemá ani pořad!
Největším spisovatelem, fyzikem, malířem a vynálzecem všech dob, byl Čech Jára Cimrman. Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme o tom vést spory, ale to je asi tak všechno, co se proti tomu dá dělat.
Samozřejmě, byl tak stvořen. Stejně jako šmoulové byli stvořeni modří. :o)
Lidi, co je to šmoula?
druh zmrdliny
Tonya: šmoula? Ne, já nic nevím, ne, nebijte mě, já fakt nic nevím!