Počítač zpomaluje.....

Asi od soboty se mi (subjektivně) zpomaluje comp. Navíc při hraní NFSU2 se to trošku seká. V tý době sem instaloval trial Nod 32 a ZoneAlarm. Doufám že to nebude hw. chyba, ten comp je měsíc starej. Pls, help!
nemas SpyWare?
vypni firewall a antivir
Pat > Todle sem taky zkoušel a moc mi to nepomohlo ;-)

Jinak zkus to všechno skotrolovat antivirákem antispywákem a já nevim ještě čim.. .a když to půjde furt pomalu, tak máš dvě možnosti:

a) vyhodit
b) smířit se...
tak napis aspon zhruba konfiguraci.... na intel 3.2 ghz extreme edition s 1024 mb ram by se asi nesekalo nic... :)) tipoval bych ten vir ale jesli je priplej na net kdyz hraje a vypne firewall tak je to v prli ptz ten vir se bude furt sirit a rozmnozovat - ma volnou cestu

offtopic: u kamose sem nasel jeden trojan 1600 krat... ten samej. dal sem mu tam avast a zone alarm a jede jak do masla :))
Celeron D320 2,4GHz, DDR400 256MB, Geforce FX5200 128MB

Tipuju to na zpomalení tim NOD32, předtim sem tam měl avast, a jelo to po másle. Ale pro jistotu to projedu anti-spyware.
skaffOner: U myho bratra byl jeden konik 1536×, byl to nejakej Parime, co u vas?
#lama: Ale chlapi, neserte sem off-topic :)
no tusim win32 baggle nebo bag-něco... msie se mu spoustelo 5 minut heh
Johny: proc dyt tvuj problem vyresen teda zatim... jo a na ten spyware si stahni spybot & destroy nebo tak nejak a ad-aware SE... to je smrtici kombinace. jo a avast je gut, nehrabe moc casto na soubory (podle toho jak nastavis) a nemusis se starat o aktualizace... navic zadara, co vic si prat
Pocitac se nemuze zpomalovat, muze se zpomalit program. Nesvadejte to na hw.
Ale mas pravdu i me se po nejake dobe NFSU2 tvari jako pomalejsi. Po totalnim restartu je vse ok. Holt windows...
Rozdíl mezi hw a sw je tento:
Když začne pracovat hw, pracuje bezvadně a časem se to zhoršuje.
Když začne pracovat sw, nepracuje vůbec a časem se to zlepšuje :)
Johdy - to se možná týká SW které jsi napsal ty ne? :-)

Ale pokud to bereš ve smyslu, že nefunguje dokud ho nenainstaluješ (nezkopíruješ), tak to máš pravdu.
Tom: To je z jednoho pc časipisu :D
Tak potvrzeno, bylo to skutečně tím Nod32. NFS už ani neškubne :)