Hry na stáhnutí

Vyzkoušejte prosím NEHOTOVOU stránku www.hrynastahnuti.wz.cz
Jak rychle se Vám načte ta stránka po kliknutí na obrázek?
Teda takováhle stránka je na mě fakt moc . . . fuj
Poslední obrázek se mi dočetl za přibližně 30 sekund (počítáno z hlavy takže to je nepřesný údaj), což vzhledem k tomu kde sedím je docela bída. Chtělo by to méně obrázků nebo menší obrázky.

Jinak musím uznat že ten web je opravdu zvláštní .................
Huf, asi 20s a to jsem na dosty rychlé lajně.
Co to má být? Adept na nejhorší web na wz?
Musím říct, že už jsem viděl horší weby, ale spočítal bych je na prstech chromajzlovy ruky. Tenhle web je opravdu ŠPATNÝ. Jeden z nejšpatnějších na světě ! (3 hysterické)
Nevim, jestli jste viděli tu původní, ale teď je v novym kabátě...
mno pises ze pet her a dal to oznacujes jako 'mnoho'. to se presunujeme do doby kamenne, 1,2,3,4 mnoho :}
Nechce se mi do budoucna to opravovat...
boze, ten stary kabat ale musel vypadat!
Prakticky nic nefungovalo....
Pat: To je počítaní trotlů :)

1 2 3 moc, moc 1, moc2, moc 3, moc moc, moc moc 1, moc moc 2, ......spousta.......hafo.......... atd :)
FrontPage 2003?
Colombo - seš si OPRAVDU jistý, že hry co tam máš je možné nabízet ke stažení na internetu aniž bys tím porušoval zákon?
Tom> jsi si OPRAVDU jisty ze temito rypavymi otazkami neco vyresis?
Bože můj... udělal jsem se 3×. Opera mohla dostat infarkt, a to nemluvím o sobě! Shrnul bych to asi takto:
- Dynamické stránky,
- Prostý vzhled,
- Sofistikovaný kód

Vzhledem k obsahu - např. Transport Tycoon Deluxe je chráněn autorskými právy. Ostatní hry neznám, ale předpokládám u nich totéž. Takže... ukamenujte zloděje!

Může rozum a Columbo zůstat v opozici natrvalo?
Mno jenom se chvílema bál, že na mě vyskočí jedna ta stále se na místě pohybující věc....
Ty hry jsem STÁHNUL z netu asi před rokem, takže ŽÁDNÝ KECY jo?
Pat > jaké rýpavé otázky máš na mysli?
Columbo: To neznamená, že je můžeš dávat na svý stránky.
Tom> stejne je pryc neda, nevim proc to pitvas. warez uz je v CR na dennim poradku..
Ono mi je to upřímně jedno, mi šlo jen o to, že jestli to nejsou hry, na které už neplatí autorská práva (což nevím), tak je to nelegální. Je to opravdu jen jeho věc, jenže to, že jsem ho na to upozornil, je pro něj dobré. Proč? Protože pokud je to nelegální, tak mu za to za chvíli ty stránky zruší (viz podmínky WZ).
Já myslím, Pat, že tvá otázka
"jsi si OPRAVDU jisty ze temito rypavymi otazkami neco vyresis?"
byla mnohem více rýpavá a mnohem méně podmětná než ta moje....

1. COLUMBO: zablokoval si domenu hrynstahnuti.wz.cz kvuli blbosti
2. to neni web
3. ty nejsi webmaster
4. PAT: ty si svymi otazkama rozhodne neprispel nak pozitivne k diskusi (nebo k tomu jak odradit columba od toho co dela)
5. i kdyz je warez na dennim poradku coz nepopiram tak sem nak nepatri.
Docela by mě zajímalo, jestli to je warez, tak jestli to má zaregistrováný nějakej site.cz. Tam sem to stahoval, tak fakt nevim, U TTDLX změnim název, takže nepude stáhnout, ab ste neměli "kecy"
Teď sem chtěl změnit název a ftp: Připojení se nezdařilo. Tak sem se vyděsil, že to smazali a na webu tam bylo: Omlouváme se:probíhá úprava serveru WZ
Head shot či Road kill na ně!
a jaky "kecy" myslis? a proc si zakladal ten thread? kvuli tomu aby ses sam chvalil? head shot tobe do ucha mořeplavče