Nej webzdarmí web 2005

2 Garofano
Nakoľko už rok 2004 dávno "zhebnul" a "Nej webzdarmí web 2004" má už skoro 300 príspevkov, bolo by vhodné do nového roka otvoriť nové kolo.
Objavili sa tu aj novinky, ako hviezdna rota, kde je bezkonkurenčným favoritom v počte nominácií istý Columbo.

Tak nech frčí 2005-ka.
:-D

No určitě to chce změnit systém hlasování, jinak se NWW 2004 bude vybírat ještě v 2006. :)
veď práve
?:-(
veď práve
?:-(
Tak už jenom jedna hvězdná pěchota. Hry na stažení nejedou.
tak je tam dej znova a udelej je ve wordu a schvalne delej v kazdym radku chybu at vyhrajes.
WORD? Dobře udělám stránky o Wordu či Worldu:-)
hodnotí se obsah i forma, předpokládám...
Tak se vymyslel nějaký takový harmonogram:

Dejme tomu, že se přihlásí 150 webů.

Náhodně se rozlosují do dvojic.

Takže:
150 webů - 14 dní hlasování - půlka vypadne.
75 webů - 14 dní - jeden postupuje přímo.
38 webů - 14 dní
19 - 14 dní - jeden přímo

posledních 10
1. týden - 3 vypadnou - zbude 7
2. týden - 3 vypadnou - zbudou 4
3. týden - 2 vypadnou - zbudou 2
4. týden - 1 vypadne - zbude Nejlepší web WZ

Během tří měsíců máme NWW :)

uzávěrka by byla vždy v sobotu, a od pondělka by jelo další kolo. Vyžaduje to hlavně ze začátku hodně času od hlasujících. Vezmeme-li, že by uzávěrka přihlášenýh byla 5.2., tak 1 května by moplo být vyhlášení vítěze.

Současně by od 2.kola mohla běžet "Hvězdá rota" :)

chce to, aby to podpořil i Garofano. Při současném stylu hlasování by se hlasovalo rok a půl.


Další možností je použít melody ze SuperStar, kdy by nezávislá a "nestraná" porota vybrala asi 30 webů.

Pak je tu ještě mořnost pavouka.

Námitky?
2Johny: co se týče ročníku 2004, tak byl použit právě model ze superstar, kdy nezávislá porota - já a HanyZ - vybrala 20 webů, Garofano z nich utvořil náhodné dvojice a teď se hlasuje.

Aby každý hlasující prohlédl všechny weby je IMHO nemožné, mnoho lidí nebude mít chuť ani čas to všechno prohlížet. Model s porotou je IMHO nejlepší.

Už jsem tím IMHem taky nakažená ;-)
Imho má Thalia pravdu! :)

Johny: Ale hezky jsi to vymyslel, to zase jó.
>co se týče ročníku 2004, tak byl použit právě model ze superstar

A já si myslel, že budou další a další desítky :)

IMHO je 10 webů do hlasování málo, 2 členná porota taky :)
A příště to chce začít dřív, ne až na konci roku :)
2Johny: IMHO to bylo 20 webů a dva porotci byli proto, že víc lidí se do ní prostě nepřihlásilo :-)

2HanyZ: to IMHO jsem pochytila na tvých stránkách a teď se ho nemůžu zbavit ;-)
Můžu přihlásit ÚPLNĚ NOVÝ nehotový web? www.worldinfo.wz.cz
Jan aby z toho nebylo WZ hleda SuperWebStár :)
Sojkovec: toho se děsím.
Columbo: Je někdy k údivu, co tvoje osamělá mozková buňka svede.
Imho je IMHO opravdu fenomén: http://www.zkulickyprd.cz/kartinky/pics/INRI_1100765139.jpg
:)

Columbo: Ještě chvilku tady spamuj s těmi svými nedodělanými lamaweby a začnu být sprostý. Co kdybys místo deseti nedodělků udělal jenom jeden pořádný a na tom si dal alespoň trochu záležet? Smysl worldinfo.wz.cz mi naprosto uniká. Přihlásit ho nemůžeš, páč soutěž už jede.
2Columbo: nový ano, ale nehotový nedoporučuju, neprojde přes porotu. Mám pro tebe jednu radu, udělej jeden web pořádně a přihlaš se. Máš zatím spoustu webů nových, ale nedodělaných - co z toho?
2hanyZ: koukám, že naše IMHa jsou si podobná ;-)
Thalia: Tak tak. Snad si Columbo vezme naši společnou výzvu k srdci a alespoň během následujícího týdne se nevytasí s novým "webovým serverem". Doufejme.
Thalia: AFAIK :) to bylo 10 webů a ti dva porotci se zvolili sami během pár hodin.

Columbo: Nehotové webu mají šanci tak na úspěch ve staršlivé Hvězdné rotě :)
2Johny: tak s těmi 10 weby to fakt nechápu... Já jich vybrala do užšího kola s hanyZem 20. Ale možná mi to už tak pozdě odpoledne nemyslí...
Johny: Bylo to 20 webů. Ti dva porotci se zvolili sami, protože se k tomu nikdo neměl a nebýt těch dvou nadšenců, tak by to zase vyhnilo, jako většina návrhů, které se objevily. Uvalili tak na sebe břímě projít všechny přihlášené weby a někteří se dokonce vzdali účasti v soutěži, ačkoli měli určité ambice. Tak bacha. (rozhořčený smajlík)
Náhodné dvojice mezi kterými se hlasuje mi připadne jako hodně neštastné řešení.
Když se ze všech webů co jsou v soutěži dostanou do jedné dvojice dva nejhorší, jeden z nich postoupí ačkoliv by si to nezsloužil. Když se do jedné dvojice dostanou dva mimořádně kvalitní, neřkuli nejlepší, jeden z nich vypadne a bude to hodně nefér.

Lepší by byl způsob bodování a pak třeba až dva nejlepší rozhodnout v přímém souboji.
Ale stejně už je pozdě....
hanyZ, Thalia: Tak sorry, bylo jich fakt 20.

Ale stejně mi to přijde dost málo.Chce to příště alespoň 40 :) a 4 porotce :)