Prosím Váš názor

Zdravim, prosím, aby jste mi napsali, co bych měl vylepšit na mém webu(grafika apod., nemyslím obsah).
Prosím, nemějte mě za "lamu či jiné zvířátko". Je mi teprv 14 let a rozhoduji se, jesli mam šanci se udržet na jedné škole zabívající se tvorbou webu a pod..
Děkuji za Vaše názory.
Marek
vypni ten zvuk blech
Ta úvodní strana je trochu matoucí, ale jinak to není špatný...

A myslim, že na škole, zabývající se tvorbou webu a pod. se může udržet, každý, kdo bude jen trocu chtít...

Btw. Ono 14 je tu docela dost lidem....
Odkdy někdo, kdo je na škole co se zabýva webdesignem dělá stránky v MS FrontPage ?

A 14 je tu hodně lidem . . . třebaaa mě ;-)
aj mne (v maji)
inak celkom fajn
Meca : Co mám udělat aby to nebylo matoucí?
Ravelman : Asi si myslíš, že FrontPage používám "jako Word", ale asi 14 dní už v něm píšu jako v Notepadu. Jinak, webdesignem se zabírám asi 50 dní. Špatně jsem to napsal, 14 let je tu "hodně lidem" :-)
Mno já nevim.. předělat ;-) ... prostě je tam dost odkazů a ikonek a všecho... a příde mi to divný ;-)
Tak dobře..
A máš nějakej nápad co tam třeba napsat a tak? Mě nic nenapadá...
Designově se mi to docela líbí na škole by ses měl udržet.
Mě je jen 13.
.. nebo tu úvodní stranu zrušit... nebo jí udělat jako úvodní stranu celýho webu a néé jako splash page (či jak se too píše...)
No, já ji tam mam kvůli reklamě a zpřáteleným webům.
Jinak by tam vůbec nebyla. Myslím si, že nemá cenu ji dávat na placenou doménu...
Když tak, mam tam napsat nějaký úvodník nebo...?
Kdyby ste mi někdo napsal nějaký link pěkný úvodky, abych se měl čím inspirovat, byl bych vám vděčen...
zmen font
Nechapu..:(
Jsem začátečník...
to znamena nepouzivej Times New Roman.... cokoliv jenom ne tohle vypada to divne...
A co by si doporučoval?
nevim verdana nebo tek neco.... to sou nak super rychly odpovedi to je jak chat.... :))
jj...
A ještě nějaký? Mě se Times líbí...
Kristynek> oddelej ten zvuk pri vstupu. grr.
OK, jak chcete...
Pozítří tam nebude (doufám, že do tý doby nikdo nepřijde o sluch:)))
no cokoliv mozna se ti libi ale hodi se maximalne na prihlasku do domova duchodcu a ne na web.... uz od pohledu to vypada spatne na solidnim webu nenajdes takovy patkovy pismo. a myslim ze chces aby tvuj web vypadal solidne.
To máš pravdu...
Takže Verdana?
no treba.... aspon ja ji pouzivam a nevypada to moc spatne. jo a taky to pimo trochu zmensi... asi o 2.. jinak no comment... jesli chces nake vyrazne zlepseni chce to komplet predelat a do CSS....
No jo...
by mě zajímalo, co to to CSS je....:(
Jo, a mySQL nebo tak nějak už VŮBEC NEVIM co je :((((
Předělávám na Tahomu...