opět a ICQ

No konečně už sem normálně k ICQ připojenej, avšak teďka mi zase náko blbne, respektive tam mam asi něco blbě nastavený...

Já mam totiž nák odesílání "Send online message" a když mi něco příde, tak tam mam "Incoming message" .... a to oknose po splnění úkolu, tedy odeslání nebo přečtení zruší (zavře)... (fíháá... teďka mě napadá, že to je jak u tajnejch agentů...)

A tedy nemůžu v klidu kecat, ale musim furt schánět vyskakující okna...

A ještě... jak to třeba normálně dělá takovýto "o oouu..." při příchozí zprávě, nebo nákej jinej zvuk, když se někdo udělá on-line, tak mě to místo všeho udělá takovej ten zkomírající zvuk ... něco jako "ung" ... jako když se něco nepodaří či co... ale všecko se podaří ;-)
to je mega moc problému najednou nejlepší je reinstalace.
Ta právě nepomůže... to už sem zkoušel....
Uninstall ICQ
Install Miranda
aha. tak mas podelany nastaveni u nich na serveru. anebo jesli si to instaloval do stejny slozky tak by se nemelo nic zmenit. a to prave nepomuze. zkus to jinam a jesli to bude delat to smy tak si proste zaloz novy icq
číslo :)
meca: Preinstaluj ICQ do jineho adresare.
skaff > jo dík... zkusim ;-)

Tom > se ti řekne... jenže to se mi ani nepřipojí ;-)
Sojkovec: a co sem aso psal :))
asi teda nevim co je za problém-zavírání okna se nastavuje v nastavenmí
Pokud chceš vyzkoušet ICQ 5 + bannerkiller (odstraní banner) tak se ozvi :-)
ozvi se, ozvi se.... se ti řekne ;) Jenže sem to přeinstaloval do toho jinýho adresáře a už se mi to zase ani nepřipojí :-/
lol tak doporucuju novej PC :)))
Nebo nový stůl (podle teorie, že chyba je mezi židlí a klávesnicí a tam je přece stůl že)
:-)
No já mam mezi židlí a počítačem pravou přední ruku dotýkající se myši, takže asi amputace :-/

... kua... já se z toho asi zbláznim...
No já mam mezi židlí a počítačem pravou přední ruku dotýkající se myši, takže asi amputace :-/

... kua... já se z toho asi zbláznim...
No já mam mezi židlí a počítačem pravou přední ruku dotýkající se myši, takže asi amputace :-/

... kua... já se z toho asi zbláznim...
uz se zrejme stalo :}
se mi moc často nestává abych se u počítače nahlas zasmál :-)
Zkus se pripojit pres IC2GO, nebo pres uplne jiny klient. Pokud ani to nepujde, bude to server-side problem...
:-) Přes noc sem ze zase uklidnil ;-) ... ty prášky fakt pomáhaj ;-)

Sojkovec > přes ICQ2GO to de... No já zase budu čekat a čekat... snad se to zpraví...
<HTML>Ja pouzivam Trillian (www.trillian.cc) je bez reklam a zdarma (basic verze)</HTML>
Miranda rulezz