Smí se to?

Smí se dát na stránky odkazy na video seriály StartGate? Už asi na 5 WZ stránkách sem to viděl... Tak se radši ptám
stranky o strgate ? proc ne:)
Ne on Columbo asi myslí, že jako dávat odkaz na nelegální kopie... nevím, nevím ;)
Jsou-li videozáznamy legální, proč ne? Ale pokud jsou pořízeny nelegálně (což je velmi pravděpodobné), je to zakázáno.
Nevím, ale pokud není na stránkách WZ přímo to nelegální video, ale jen odkaz na jinou stránku s nelegálním videem, tak by to vadit nemuselo ne? Tyhle dva případy se mi zdají rozdílné.
IMHO to vadí.
Moje IMHO se shoduje s Michaelem - IMHO to vadí.
Moje IMHO se taky schoduje s IMHAMA těch předemnou co IMHOVALI .. i když ... nejspíš to povolení je, ale není to dobrý ;)
Jo dobrý to určitě není, to je jasný:) Takže to Meca IMHO vyřešil.
Za odkazy na nelegalni obsah se uz i odsoudilo.
Noo... dokonce :-/
http://technet.idnes.cz/tec_aktuality.asp?r=tec_aktuality&c=A050201_141818_tec_aktuality_kuz&t=A050201_141818_tec_aktuality_kuz&r2=tec_aktuality
<HTML>Po te, co jsem videl 7 a 8 seerii asi nic uz noveho neuvidim, ale proc ne</HTML>
2Richard: Jeste je SG Atlantis. A za pul roku i 9. serie.
Ja je stahuji z jineho mista v dobre kvalite. Ty na webu maj mizernou kvalitu.
Jinak ten, kdo da odkaz na videa nemuze byt trestan, nanejvys jen upozornen na odstraneni linku, protoze odkazuje na nelegalni obsah.
a co je IMHO?
IMHO > In my humble opinion > Dle mého skromného názoru
Já to tam dám, a komu se to nelíbí, může si stěžovat:-)IMHO
P.S. Co je to to ROFL LOL atd?
OT: Budou taky někdy dávat SG-1 u nás.
Johny > Jesli myslíš hvězdnou bránu, tak chce nova někdy začít opakovat tu poslední řadu, co dávali a na to navázat řadou novou....
Columbo:

http://www.muller-godschalk.com/acronyms.html
Acronyms
SG sux a k nelegalnim kopiim, IMHO je mi to vcelku jedno :D
meca: A kdy by to mělo být?
Zkráceně řečeno-připravuju to. Nikdo z moderátorů mi do teďka neřek' že ne, tak tam tu 7 a 8 sérii dám;-)
Sem v jinym vlákně čet, že odkaz na warez=podpora warezu=warez=delete.
já taky, ale protože mi Ričrd nic neřek, že to nesmim, tak to tam dám ne?
Jen řekl:<cituji>Po te, co jsem videl 7 a 8 seerii asi nic uz noveho neuvidim, ale proc ne</cituji> a z toho plyne:<cituji>...ale proc to tam nedat? Nezakázal mi to a spousta ostatních WZ webů je tam taky má už rok a pořád žijou...</cituji>