RAR

Stáhnul jsem soubor o velikosti 3.59 GB a je ve formátu rar. Když to chci rozbalit, tak to hlásí, že archiv je prázdný. Nevíte co s tím ?
Podporuje tak velký archiv tvůj zipovač? Možná poslední verzi WinRARu.
Nebo možná chyba při stahování Operou.
Bruntálbohajeho, rar 3,5 GB, to si koleduje o průser. (-; Tak se to tváří v případě porušeného archívu. Doporučuju buď nebalit, nebo rozdělit na rozumné kousky (třeba po 100 MB) .
Já to nemůžu dělit. Já to mohu pouze stáhnout...
Tak ho skus stáhnout znova :))
a nejaky repair archive by nepomohl?
Mno i kdyz pouzijes takovou blbost, tak prijdes o nektere soubory. A jestli je v tom jen 'par' velkych fajlu, tak si tim moc nepomuzes.

Spis by to chtelo svfka..
A máš nejnovější verzi (roz)pakovače?
Mám
A mas k tomu souboru md5 hash? Muzes to u sebe porovnat. Musi se shodovat. Pokud ne, je to blby, ale jeto spatne stazeny.
<HTML>Ja bych ho zkusil nejprve prohlednou jako binarni soubor a podival bych se jestli je na zacatku "Rar!........." abych se ujistil ze to zkutecne komprimovane je a neni to jiny format s kamuflazni priponou...
Pokud je to ok, zajimalo by me jestli v raru tam vidis nejake soubory ktere jsou zabalene kdyz to hlasi size 0</HTML>
To je fakt. Někdy prostě stačí jen změnit příponu, většinou na to při stahování upozorňují. Pokud nemáš md5, tak zkus ověřit archiv. No a pokud jsou tam při nulové velikosti vidět soubory, tak je to nejspíš zaheslovaný či čo:) Nestahoval jsi náhodou DooM3, protože ten měl nějakej vadnej archiv - kámoš ho stahoval 2 dny a pak nic:/
Ne. Stahoval jsem GTA San Andreas. To mě sere víc než Doom 3.
Odkud?
Stáhni si radši Enemy Territory ;)
full či on-line verzi full? Protože on-line verzi full si můžeš stáhnout na GameZonce
Full verze. Přes Emule
goddard:tak to ma kamos asi slusny pripojeni kdyz stahne DOOM3 za 2dny...ja stahoval 711MB 14 dni (bez vikendů)
Pokud to stahuje přes Emule :-)) tak zas tak na internetu nezáleží. Já jednou stáhl 600MB za 40min.