Chodí vám ve FF kolečko od myši?

Jukněte na stránky http://cachochbili.wz.cz/texty.php a zkuste v tech textech rolovat kolečkem.
Mě to teda nejde. V IE to jde... nevím jestli je chyba ve FF nebo v myši...zkoušel jsem i jiný ovladače a stále nic.
Mě to de
Mě nejde, ani po naťuknutí myší a ani z klávesnice (ve FF).
Mě to de.
Může to být možná systémem nebo ovladačem (typem) myši.
Mi to nejde. Záleží to na myši (ovladači myši). Pokud někdo máte nainstalovaný speciální ovladač na myš, nejspíš vám to půjde, pokud používáte jen to co si Win zařídí sám, nejspíš to nepůjde.
Já mam ten Win ovladač a jezdí mi.... a dokonce i roluje....
mě to nejde... mam Mozillu, Win2000, myš Genius
Nejde, Firefox 1.0, Linux. Kdyz kliknu koleckem a jedu, tak jde v pohode.
Je to ciste vec driveru. Mne to jde.
>>Je to ciste vec driveru. Mne to jde.

A to jako ten driver neumí pracovat s FF nebo FF neumí s tim driverem?
V IE mi to přece funguje..
Ale že mi tam nejdou ani klávesy Home-End a Page Up-Down (Win XP Pro). V IE a v Opeře jdou.
Zajímavé, že Opera to zvládá (jak jinak) bez problému.
Mně to nejde. I když kliknu do toho divu s texty, roluje mi to pořád celou stránkou (FF 1.0). V IE6 to roluje v textech. WinXP Home, SP1, myš Genius, ovladač microsoftí.
Taky nescrolluje. Firefox 1.0, myš Genius NetScroll+, default win driver.
Ale v MSIE 6.0 scrolluje. Ale taky ty stránky vypadají trochu jinak, jsou tam styly. Autor zřejmě používá nějakou vtipnou MS vychytávku v kódu která asi nebude úplně podle W3C, že?:) Možná by pomohla validace...
U mě teda v IE6 vypadaj stránky skoro stejně až na minimální rozdíly (asi kvůli jinému systému rozměrů v IE).
Validátor povídá:
This Page Is Valid HTML 4.01 Transitional!
Congratulations! Valid CSS!This document validates as CSS!
z toho vyplývá co?

A myšítko stále nic........
http://www.geniusnet.com.tw/download/queryresult.asp?plno=1

Stahnete si ovladac sedici k vasi mysi a OS. A kolecko bude chodit vsude.
To Sojkovec:
Už jsem zkoušel všechno možný i nemožný a furt nic.

Nabízí se tudíž jedna filozofická otázka: Může vůbec kolečko chodit když je kulaté? (no teda spíš koloidní ale to je jedno) :-))
me to jde v OPERE a ovladacem od WIN. ale musim kliknout na to co chci rolovat
ja mam neokoleckovanou mys. ale kdybych mel okoleckovanou, jsem se jistej, ze to kolecko by naschval chodilo k mysi misto od mysi.
Muj myšák má asi o kolečko míň :-)
mě to nejde, protože to BlueBoard.cz nemá povolený implicitně což je problém v jinejch verzích
nejede a nejede... mam genius net scroll optical s win xp sp2 driverama anejede a nejde
> s win xp sp2 driverama

Sux. Mam uplne jinej ovladac, kterej jsem sehnal uz ani nevim kde. A kolecko funguje uplne vsude.
Dam ho kdyz tak ke stazeni na web.