Jak vložit ve wordu video ?

Řeknete mi jak vložit ve wordu video ? Já chci na svoje webovky mýt pár videek ale vůbec mi to nejde :-( jsem z toho zoufalá ...
A co má společného vkládání videa do wordu a video na tvých www?
To určitě nepůjde, leda v Power Pointu, tam to jde docela snadno, jako Vložit video (ale ten kód).
Lepší by bylo ve Front Page, ale to asi nechceš.
Nejlepší - napsat do stránky ručně jako objekt.
video na stranky normalne nahrajes, a pak na to budes odkazovat...davat ho do wordu je nesmysl :)
Jako já to myslím tak .
Já jsi dělám stránečky ve wordu , a na ty stránky chci dát svoje video ! Už jsem zkoušela i vložit/oběkt/ze souborů nebo něco takovýho ale když dám náhled webový stránky a kliknu na tu ikonu , tak se mi nic nepřehráva ...
Tak jak to mám udělat ?
Video je hrozně velký objem dat, takže než jej prohlížeče natáhnou, aby jej přehráli... dynamické stádium ano, ale z těch plenek budeš muset také jednou vyrůst!

pozn.: dynamické stádium = jedno ze stádií vývoje webdesignéra, máme celkem pět: dynamické stádium, webdesingové stádium, stádium částečného pochopení, stádium (sebe)uvědomění a nirvána.

pozn. k pozn.: K přechodu mezi stádii je velice užitečná stránka www.jakpsatweb.cz

pozn. k pozn. k pozn.: Ve Wordu (Publisheru, PowerPointu, FrontPagi) dělají webové stránky sebevrazi.
NIPAL:do jaky kategorie spadam ja? Rezba.borec.cz
>> Ve Wordu dělají webové stránky sebevrazi.
Nebo spíš vrazi. Vrazi návštěvníků jejich stránek ;-)
No tenhla výtvor byl můj úplně první ...
http://www.psi-aspol.chytrak.cz/vitejte.html
A dělala jsem ho ve wordu !
Kde jste si kurnik šopa přečetli, že ve wordu jdou dělat stránky? Ty stránky jsou příšerný... ale ve wordu asi lepší neuděláš... podívej se na ten příšernej zdroják! Zachvíli všichni uplně "zwordovatíme" jestli to pujde takhle dál... to už je několikátej případ co se chlubí, že dělá stránky ve wordu...
ijáček, samozřejmě, že stránky jdou dělat ve wordu a příšerný zdroják je to jenom z pohledu člověka, počítač se v něm celkem vyzná. Navíc pokud chceš, aby výsledek zobrazil akorát web prohlížeč, tak dáš ve wordu uložit jako zjednodušené html a kód je najednou celkem k světu.
Vsadím se s tebou, že ve wordu udělám jednoduchou tabulku 10x10 políček mnohem rychleji jak ty v notepadu a ještě bude mít hezčí kód.
ijáček, samozřejmě, že stránky jdou dělat ve wordu a příšerný zdroják je to jenom z pohledu člověka, počítač se v něm celkem vyzná. Navíc pokud chceš, aby výsledek zobrazil akorát web prohlížeč, tak dáš ve wordu uložit jako zjednodušené html a kód je najednou celkem k světu.
Vsadím se s tebou, že ve wordu udělám jednoduchou tabulku 10x10 políček mnohem rychleji jak ty v notepadu a ještě bude mít hezčí kód.
"Vsadím se s tebou, že ve wordu udělám jednoduchou tabulku 10x10 políček mnohem rychleji jak ty v notepadu a ještě bude mít hezčí kód."

hezčí? hezčí než tohle?!
◄ТДЬાє►
◄⁄ТДЬાє►
omluvám se těm, který se to nezobrazilo správně ;)
Marku, ty si snad uplně zwordovatěl, či co?
btw: všimli jste si, že zakládatel(ka) tohoto threadu má pokaždé jinou přezdívku?
no, jo no... každej jsme nějakej...
Tomu se říká internetová anonymita. Nevíš, kdo to je, protože když takového člověka oslovíš, už se jmenuje jinak a na tvoje oslovení tedy neslyší.

Bohužel se stejným způsobem projevuje internetová schizofrenie, problém je tedy v rozlišení. Zde je to ale jednoznačné - jedná se případ č. dva, zakladatel(ka) threadu je prostě beznadějný případ.