Hustej VB prohlížeč

Ve VisualBasicu se mi poved dokonalý kousek. Webový prohlížeč, ketrý se připočítává do počítadla na Toplistu, ale když dám detaily, tak se mi tam zobrazí jenom 2x Gecko a přitom běhá na IE. Ale přitom tam sou 3 přístupy. Prostě "skrytý prohlížeč":-)
Jo, to je užitečné... :-/
nechapu...
Souhlasím s Ijáčkem a Markem.
Btw opravdu dokonalý kousek.
wtf?
no hezký, ale když bude někdo detekovat podle gecka jestli umí/neumí xhtml tak je to v loji... Navíc v případě, že se ti povede vnutit IE application/xhtml+xml tak to zprasí formátování, protože to přepne IE do qouirk mode. O tom by ti víč řekli jiní než já. Budeš psát ještě filtr, nebo si raději nainstalíš firefox či operu :-)?
Co se tice detekce, tak IE pouziva univerzalni zapis "*/*". Rekne, ze umi vsechno, ale zobrazit uz ne.
To já bez FF ani ránu. To jenom, že sem se nudil
Zverejni zdroják, rád by som sa nato pozrel. Aj keď ja uprednostnujem C++, celkom by ma to zaujímalo. Prípadne mi ho pošli na mail...
Dík. ;)
ukaž se....
Si ho můžete stáhnout zde: www.ondragames.wz.cz/programs/vb/browser/browser.exe
A zdroják :) ?
Zdroják nedám;-) A zjistil sem, že se nejspíš hlásí jako IE a vaše verze IE. Protože tam bylo 19 přístupů a akorát mi to vyšlo
Moje verze IE? Co máš s mojí verzí IE? Nebo čí "vaší" verzi IE máš na mysli? A vůbec cos chtěl říct posledním příspěvkem?
Jednoduse jeho vynikajici supr-tajny browser nefunguje.
Že pokud máš IE 5.5 tak ten VBB se ti hlásí jako IE 5.5. když máš IE6 tak se ti hlásí jako IE6. Prostě takhle.
Jak prekvapujici..
;-)
Btw jakou hustotu ten prohlížeč má? A podle čeho Columbo měříš hustotu programů? Jednotky kg/m^3 to asi nebude mít že?
pocet prikazu pro procesor v jednom kb binarnich dat ;>
jo, jak už bylo řečeno, je to velmi moc užitečné...
Ve VB s podporou technologii .net je to zivarna.