prosiiiim

prosim vas, zoberte si tie pozvanky ;)
lacop.wz.cz

neviem sa toho zbavit :|
Zatím jsem nevymyslel, k čemu by mi mohla být gigová mailová schránka, jestli to vymyslím, tak se přihlásím...
seznam už má taky gigovou schránku a nedělá žádný kraviny s pozvánkama... podle mě google strašně machruje...
Ijáček: giga na seznamu je k ničemu, ten mail nemá žádný funkce. Navíc se v tisících mailech ztratíš. Google má aspoň to prohledávání.
Ten seznam je čistě reklamní tah. Oni stejně ví, že většině lidí bude stačit pár mega, takže nemají potřebu mít (1 GB x počet uživatelů) místa na diskových polích.
Btw jaký je tam limit na max. velikost přílohy jednoho mailu?
A i jestli je velký, kolik lidí nepoužívajících seznam je schopna tak velkou přílohu poslat / příjmout?
Kdyby takové velké konto bylo třeba na webhostingu nebo na virtuálním internetovém úložišti dat, bral bych to, ale k mailové schránce se mi nějak 1 GB nehodí.
To rovnou můžou napsat neomezená kapacita (tedy omezená velikostí disků)...
Tom: Max velikost přílohy ny Seznamu sou 2MB
Ale slibujou vetsi.. prej.
no tak na gmailu sou zatim zakazany zip soubory, prej kvuli bezpecnosti, ze jeste nemaj anitvir nebo co
2 MB? No to je snad vtip.
1 GB místa s tím, že jeden mail má maximálně 2 MB (bez textu).
To je nějakých 512 mailů s maximálně velkou přílohou (a nevím kolik procent mailů je posílaných vůbec s nějakou přílohou).
Docela nepoměr zdá se mi.
Říkám, reklamní tah.
(Nic proti, jsem pro zkvalitňování služeb, ale tohle mi připadá jako plácnutí do prázdna.)
Mě to nebere .exe a .ocx a takový soubory a jinak než zip nejdu. Nebo že by to byl rar? Dyť to je skoro stejný...
nechce webzdarma díky velké konkurenci seznamu zvýšit velikost místa na stranky? stačilo by mi "jenom" 999MB... :))))
Ijáček: To je trošku něco jiného. Giga na Seznamu těžko někdo zaplní, ale giga na wz by zaplnit určitě šlo.
Pokud vím, takna seznamu je sdílená velikost mailové schránky a prostoru k prezentaci svýho webu. teda aspoň dřív to tak bylo....Takže je to vlastně gigovej freehosting. Aktivace stojí jednu sms za pár korun. Ale zaplnit 1GB na webu? Já osobně bych toho asi nevyužil naplno...
goddar: Pokud vím, Sweb má prostor pouze 1 nebo 3MB. že by to bylo sdílený s mailem, o tom nevím.
jj. Ale bez databáze by to nemělo cenu....
lacop> tech pozvanek se uz nezbavis. Jakmile je odesles, prijdou ti dalsi.
To je pravda .. už sem jich 30 rozeslal a pokaždé se mi doplnili zas ena 50