Jak dostat z Novy video

Čusky! Poraďte, prosím: jak mám pomocí FF stáhnout video Štěpána Stávky ze Superstar? Adresa je: http://superstar2005.nova.cz/video.html?c=110 a úplně dole je odkaz. Když na něj kliknu nebo dám "Save target as...", automaticky se otevře WMPlayer (přestože ho nemám nastavený jako defaultní přehrávač) a začne načítat to video z adresy mms://62.84.131.227/... V Opeře to nedělá vůbec nic:-(

Nemám žádný externí stahovač, neb jsem si doteďka vystačil s integrovaným ve FF. Tož ako na to?
To bude nějaký stream - Intern. vysílání - tok dat spuštěný na straně serveru. Jedině to nahrát při přehrávání. Nějaké programy na to asi jsou.
Stažením cíle odkazu dostaneš jen soubor s tím samým odkazem uvnitř.
Aha. Hm, to je divné, na nějaké diskusi jsem viděl chlubící se lidičky, co si to prý "v pohodě" stáhli... Prý v IE pomocí FlashGet.

Ale jak na to ve FF?
nahodit IE
Spíš FlashGet a průzkumníkem webu zjistit, jestli to nemají v nechráněném adresáři. Přes IE dostane jen odkaz a v cache to taky neni.
otevřít WMPlayer a po načtení dát Uložit jako....
Jak primitivní....
Je to stream, "Uložit jako...." je neaktivní.
xDDD
Pat hybe s lidmi :>
Ypkis: To jako telekineticky? Nebo pres Silu? :-)
Ach jo! Pokud se to někomu podařilo a byl by ochotný mi to mailnout či to na chviličku v zipu vyvěsit na swůj web, tak bych Vám byl neskonale vděčný...!
co třeba NetTransport ?
Co to je a jak to funguje?
Jo, Net Transport funguje.
Jj, NetTransport umí vycucnout video přes mms://

Šikovný stahovač, taky ho používám:)
Tak už se mi to také povedlo! Díky všem za cenné rady!
no, ja to otevru ve winampu a jde to stahnout normalne ... ulozenim na disk