nové ICQ

Ahoj, tak co říkáte na to nové ICQ, přemýšlím, jestli ho nainstalovat a rozloučit se ze starou verzí...
¿On ještě někdo ty nepřehledné softy od icq.com používá? Já myslel, že ICQ používají lamy a že ostatní mají třeba Mirandu, nebo nějaký jiný program. (vytřeštěník úlekník)
Miranda rulezzz!
Popřípadě Trilian ale ICQ je jen pro LAMY ... :-/
cywe, mě, kterej má už 2 roky v kontakt listu 12 lidí, z toho 5 už ani nevim kdo to je .. ;-) (email a telefon to jistí) úplně vyhovuje ICQ Lite. Fakt ndám dopustit ...
No vidíš, a já jich mám těch kontaktů... mmnt... 24+14+14+10+6... Rovných 68!
Ja jich mam 299.
Já taky furt používám Icq. Už ho mám dlouho, jsem na něho zvyklý a stačí mi. (staromilný lenošník)
Sojkovče, mohl bych být ten třístý? :)))
Mohl. Ale nic se nevyhrava, bohuzel :-)
299 kontaktů? OMG! Uáá :-O
Já mam taky ICQ Lite a jsem s ním spokojený. A proč nemam Mirandu, Protže přes ni nejdou hrát ICQ hry. Jinak kontaktů mam 13 :)
Quinix: Tjn, Rock Paper Scissors pravítkuje! :)
299 kontaktů? nevim proč, ale nějak se mi nechce ti věřit :)
hanyZ: Jj, RPS a Slide-a-lama
Hale pres Mirandu taky jsou hrat hry :-) a nejaky nejsou spatny. ;-)
<HTML>Ja jich mam (v Trillianu) 243 .. nepocitam blokovany spamovym filtrem
z toho je cca 1/3 v ignorelistu.
Jinak ICQ diky svym reklamam a rychlosti neni moc popularni</HTML>
jo ? jaký?
Richard: reklamy vyreší bannerkiller, rychlost mě moc netrápí
Právě že ICQ populární je, přes své reklamy, rychlost a zabírání systémových zdrojů. Lidi prostě mají strach (nebo já nevím co) přejít na alternativy.
Já používám Mirandu a jsem spokojen. Existují pro ni super pluginy (což je dáno tím, že je zveřejněn zdrojový kód, což u ICQ nehrozí). Jo a pojmem super plugin myslím fakt užitečný plugin, ne nějakou "volovinku" typu možnost měnění vzhledu apod.
>Já používám Mirandu a jsem spokojen

Já používám ICQ a jsem spokojen.
>>Já používám Mirandu a jsem spokojen

>Já používám ICQ a jsem spokojen.

Já používám tejden Jabbera, s ICQ protokolem a sem s nim ten nejšťastnější člověk na světě... :-) Mmchdm mam tam 28 kontaktů + asi 50 v Ignoru, kterej sem pro jistotu va JAJCu nehledal, ale je tam na 100%
to jsem rozpoutal vášnivou diskuzi
ja nemam icq a su spokojen.
Ijáček: nevidím to na dlouhou diskuzi. Ať si každý používá co uzvá za vhodné a co mu vyhovuje. Nenechám si vnucovat jiného klienta.

Pat: :)
Quinix, hanyZ: nezahrate si? 248876273